Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej ze zmianami na forum?
Cześć, wiem, ile było takich tematów, ale uważam że jest on bardzo istotny, szczególnie w tym momencie,
kiedy minęły święta, nowy rok, a na forum nic specjalnie sie nie zmieniło. (z waszej perspektywy)

Temat kieruję do wszystkich osób, które nie chcą stagnacji forum i planują tutaj jeszcze wrócić. 

Nie chcę nigdy doprowadzić forum  do ściany. Nie chcę nigdy stanąć przed możliwością powiedzenia 
'okej, to wszystko co mogłem zrobić dla forum. nic więcej na to nie poradzę' Nie - ponieważ zobowiązałem się, wobec wszystkich, że
choćby nie wiadomo co, nie odejdę stąd, dokóki nic się tu nie zmieni. I przed Jarvinem, który dał mi pełnie praw, (choć nie zasłużyłem nigdy na  to)
i przed każdym użytkownikiem.

Reforma się przedłużyła i wydaje się właściwie nie mieć końca - na początku października wrzuciłem na forum skończony motyw. I to miał być początek
nowego forum, na które każdy czekał. Jednak potem zaczęły się poprawki. Kolejne, kolejne i kolejne.
Lucius odszedł z reformy, a ja na chwilę odpuściłem, lukę w czasie zacząłem łatać kolejnymi projektami.

Potem zorganizowałem adwent - który przyniósł dużo 'zapowiedzi zmian' . No i dochodzimy do stycznia. 
Pora odpowiedzieć jasno na pytanie, co dalej z forum? Uważam, że powinienen to Wam jasno określić.

[Obrazek: proxy.php?image=http%3A%2F%2Fwww.hivewor...7efa34ef18]

Forum obecnie stoi przed ostatnim etapem, zmian - czyli zaawansowaną konfiguracją 
Potrzeba tutaj jeszcze tylko:
- zamknąć sprawę responsywności
- dodać parę systemów, grafik
- dokończyć role-play i uruchomić discord.
that its all

Forum od teraz jest prowadzone, można powiedzieć przez 3 osoby. Mnie, ForHonora i Dawida
- Zaczynamy powoli tworzyć nowe poradniki
- Przygotowujemy role-play forumowy
- Oraz zbieramy tematy na forum, które zaczną się ukazywać zaraz po promocji

To Wszystko - to są rzeczy rozłożone w czasie. Cały czas myślimy o forum, wyłącznie w dłuższej perspektywie.
Nie tylko by - polecić je ludziom, ale polecić, zebrać tu osoby i je tu zatrzymać.

Więc jak mam jasno odpowiedzieć co dalej z reformą, powiem - że jest w 80% skończona. ;) Większość rzeczy ujrzycie jednak
dopiero po zakończeniu.
Prawdziwy wzrost będzie dopiero po premierze discorda.
Od tego czasu, będziemy utrzymywać tendencje wzrostowe na forum, w użytkownikach.
To wszystko co mam do przekazania. Dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości