Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porównywanie terenu - Warcraft III - Warcraft III Reforged
Witam, z racji tego, że wczoraj o północy odbyła się premiera Warcraft III Reforged. Postanowiłem zrobić krótki wątek na temat zmian terenu w kampanii. Pod uwagę wziąłem parę map, które podzieliłem na wersję starą oraz nową :
(UWAGA) - mapy są losowe, więc raz pojawi się kampania orków, a raz nieumarłych. *brak kolejności*

Nocne elfy : Bracia Krwi

Old                                                                                                       New

[Obrazek: 12313.png]              [Obrazek: sa.png]   

Krwawe Elfy : Piekielne Wrota
Old                                                                            New
[Obrazek: awa.png]           [Obrazek: xx.png]     

Nieumarli : Pod Płonącym Niebem
Old                                                                                                      New

[Obrazek: Bez_tytuu123.png]          [Obrazek: bc.png]

Noce Elfy : Wrogowie u Bram
Old                                                                                                     New

[Obrazek: Bez_tytuu.png]               [Obrazek: Bez_tytuu3.png]     

Orkowie : Okrzyk Wojennej Pieści
Old                                                                                                     New

[Obrazek: Bez_tytuu12.png]               [Obrazek: Bez_tytuu1.png]    

Ludzie : Kult Potępionych
Old                                                                                                    New
[Obrazek: Bez_tytuu21.png]         [Obrazek: Bez_tytuu4.png]

Orkowie : Wyrocznia
Old                                                                           New

[Obrazek: x1.png]           [Obrazek: czx.png]

Ludzie : Ostrze Mrozu

Old                                                                                                   New

[Obrazek: Lodowiec_2.PNG]         [Obrazek: Lodowiec_1.PNG]
Dawid - Jest od niczego
Martinez - Jest do niczego 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości