• 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modele na zamówienie
Witam wszystkich.

W tym temacie możecie zamówić specyficzny model do Waszego projektu/kampanii/mapy.
Jako, że ostatnio dość dużo tych modeli niektórzy prosili w dość nieścisłych szczegółach postanowiłem odświeżyć ten temat z zasadami zamówień modeli.

[Image: reg.png]

Podanie o model będzie musiało trzymać się następujących ścisłych danych:
#1. Nazwa Modelu
#2. Zdjęcie/rysunek/concept wyglądu żądanego modelu.
W przypadku braku owego obrazka proszę o detaliczny opis (ubiór, broń, twarz (tu najlepiej by było przedstawić w formie obrazu), dodatki i inne propy do modelu.
#3. Wybrany przez Ciebie drugi model z animacjami jakie Twój nowy model powinien posiadać z bazy danych w3.mpq/w3x.mpq.
W przypadku modelu którego nie ma w bazie danych warcrafta proszę o linka do specyficznego modelu z zewnętrznych stron.

[Image: reg1.png]

* Zasady zamawiania modeli budynków są takie same jak w przypadku zamówień modeli jednostek.
* Przyjmuję zamówienie tylko do trzech modeli na jeden post. Jeśli chcesz zamówić więcej napisz osobny post i poczekaj na swoją kolej.
* Nie przyjmuję zamówień na jakiekolwiek modele do Twojego projektu/mapy/kampanii jeśli uprzednio nie zaprezentowałeś swojej pracy na forum wraz ze screenami. Szanuję Wasze prace, więc proszę byście również i szanowali mój czas.
* Podczas tworzenia Twojego wymaganego modelu skontaktuję się z Tobą do 2 razy z załączonym screenem pracy WIP. W tym momencie możesz dodać jakiekolwiek uwagi, dodatki czy niedopatrzenia do Twojego modelu. Pamiętaj jednak, że masz tylko dwa podejścia więc dobrze się zastanów co chcesz w danym modelu zmienić czy poprawić.
* Poniżej będę aktualizował ten temat z informacjami kto co zamówił. Przyjmowanie zamówień modeli działa na zasadzie FIFO (first in, first out). Gobliny, których modele są już wypisane poniżej proszę o potwierdzenie czy Wasz model dalej jest wam potrzebny najlepiej na PW albo priv na Shoutboxie.
* Roszczę sobie prawo do odrzucenia Twojego zamówienia w przypadku jakiegokolwiek niedostosowywania się do powyższych reguł.

[Image: reg2.png]

LUCIUS - modele "Mroczna Twierdza",  "Głębinowy Elfi Szermierz" oraz "Strażnik Królewski Głębinowych Elfów do projektu Armies of Exigo Reborn.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Polecam, Stachu robi naprawdę świetne modele Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Więc tak, chciałbym model Trolla Jeźdźca Raptora Uśmiech
Ma to być troll darkspear, najlepiej jakiś z gry np Berserker, choć możesz stworzyć swojego najważniejsze był miał trollową maskę np taką
link

Co do modelu raptora to możesz użyć tego link

Co do innych szczegółów to fajnie by było gdyby Troll był wyposażony w jakieś akcesoria trollowe Uśmiech
Oczywiście ma być to mężczyzna.

Co do Animacji to nie wiem? Jeździec Wilka? Nie wiem kto najlepiej pasuje ale chyba on.

Jeśli chodzi o kolor raptora to najlepiej zielony

link

Aha i troll niech ma jakieś krótkie ostrze ew dzidę.

Dodam że jest to jednostka nie bohater i musi mieć jakiś team color np na włosach.

Możesz bazować na tym zdjęciu [Image: Raptor_3.jpg]

Będę bardzo wdzięczny za ten model Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zrobiłbyś kobietę paladyna, z tym że w trochę bardziej barbarzyńskich klimatach? Język

[Image: Theira.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
(09.08.2014, 22:35)Midas Wrote: Więc tak, chciałbym model Trolla Jeźdźca Raptora Uśmiech
Ma to być troll darkspear, najlepiej jakiś z gry np Berserker, choć możesz stworzyć swojego najważniejsze był miał trollową maskę np taką
link

Co do modelu raptora to możesz użyć tego link

Co do innych szczegółów to fajnie by było gdyby Troll był wyposażony w jakieś akcesoria trollowe Uśmiech
Oczywiście ma być to mężczyzna.

Co do Animacji to nie wiem? Jeździec Wilka? Nie wiem kto najlepiej pasuje ale chyba on.

Jeśli chodzi o kolor raptora to najlepiej zielony

link

Aha i troll niech ma jakieś krótkie ostrze ew dzidę.

Dodam że jest to jednostka nie bohater i musi mieć jakiś team color np na włosach.

Możesz bazować na tym zdięciu [Image: Raptor_3.jpg]

Będę bardzo wdzięczny za ten model Uśmiech

Ok model skończony.
[Image: Untitled_1.jpg]
Czekam tylko aż Jarvin naprawi hosting
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Stachu
Wow! Ekstra Ci to wyszło. Jestem pod wrażeniem. Dobra robota Stachu. Oby tak dalej.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(11.08.2014, 15:58)Shadow Wrote: @Stachu
Wow! Ekstra Ci to wyszło. Jestem pod wrażeniem. Dobra robota Stachu. Oby tak dalej.

Dzieki, Shadow milo mi, ze Ci sie podoba Uśmiech.
Musze przyznac, ze to bylo troche wyzwanie z tym modelem zwlaszcza, ze ciezko mi bylo znalezc model bazowy.

Oto LINK.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Stachu, zdolna bestia z Ciebie Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
(11.08.2014, 22:04)WrathAmon Wrote: Stachu, zdolna bestia z Ciebie Duży uśmiech

A dziekuje, dziekuje Uśmiech trzeba sie jakos reklamowac Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Trzeba się reklamować, bo miałem oczy jak 5 zł widząc tego raptora Duży uśmiech Może z lekka się czepiam, ale wydaje mi się jak tak na niego patrzę, że raptor jest trochę za mały do tego trolla, ale może mi się tylko wydaje.
Sam pomysł z tymi czaszkami itp. jest genialny Uśmiech W kolejnej wersji możesz jakoś podrasować tego raptora, dodać mu jakieś ozdoby trolli itp. żeby wyglądało bardziej pro Duży uśmiech

Oby tak dalej Stachu Uśmiech

PS
Możesz w wolnej chwili napisać poradnik, ale nagrać jakiś filmik, bo wielu pewnie chciałoby spróbować Uśmiech Jak u mnie się trochę uspokoi to też miałem w planach się tym zająć Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Akurat suzkam modeli czołgów I wojny swiatowej, a modele z hiveworkshopie itp. raczej niezbyt mi sie podobają.. zrób minimum 1 czołg z każdego państwa. Możesz bazowac na: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czo%C5%82gi...9Bwiatowej
Animacje raczej niezbyt mi sie tu nie przydadzą ale możesz je zrobic jak chcesz.
P.S popieram pomysł WrathAmona z nakręceniem jakiegos poradnika.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Oliku, nie ma potrzeby robić tych modeli, bo są one na chińskiej stronce z modelami (masz ją w spisie). Kliknij na ikonkę z pingwinem i szukaj, będą na 100% Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zrobiłbyś Bożka Orków, może na bazie Rexara, zależy mi, żeby w jednej ręce miał młot a w drugiej topór i był dość pokaźny i napakowany, w takiej "duchowej" kolorystyce. Wszelkie smaczki mile widziane Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
No no, to już trzy zamówienia w tym jedno grupowe. Ok panowie ale pamiętajcie - kolejka obowiązuje Oczko.

(18.08.2014, 10:59)Oliku Wrote: Akurat suzkam modeli czołgów I wojny swiatowej, a modele z hiveworkshopie itp. raczej niezbyt mi sie podobają.. zrób minimum 1 czołg z każdego państwa. Możesz bazowac na: http://pl.wikipedia.org/wiki/Czo%C5%82gi...9Bwiatowej
Animacje raczej niezbyt mi sie tu nie przydadzą ale możesz je zrobic jak chcesz.
P.S popieram pomysł WrathAmona z nakręceniem jakiegos poradnika.

Badum tsss... Czołg brytyjski - Mark na Hive jak z wikipedii, proszę Uśmiech.
W nim nic nie zmienię, ewentualnie mogę Ci zmienić teksturki. Co do reszty to na tej wikipedii mało tych obrazów jest będę musiał zapytać wujka google.

(18.08.2014, 17:55)Dekajo Wrote: Zrobiłbyś Bożka Orków, może na bazie Rexara, zależy mi, żeby w jednej ręce miał młot a w drugiej topór i był dość pokaźny i napakowany, w takiej "duchowej" kolorystyce. Wszelkie smaczki mile widziane Uśmiech

Rozumiem, Dekajo, że dajesz mi tu swobodną rękę co do wyglądu bo nie załączasz żadnego konceptu. Bo jeśli masz jakiś zarys jego wyglądu to proszę dostosuj się do wymagań z postu głównego a jeśli nie to ok Uśmiech zobaczę co da się zrobić.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Oczywiście Stachu, masz wolną rękę.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.