Forum jest aktualnie zamknięte.

•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modele na zamówienie
a mógłbym prosić o model takiej twarzy oczywiscie z calym modelem  ciała

Załączone pliki Miniatury

(11.06.2018, 09:22)Neltharion napisał(a): a mógłbym prosić o model takiej twarzy oczywiscie z calym modelem  ciała

Jasne, odwołam Cię tylko do pierwszego posta tematu, podaj model bazowy z animacjami itd. A przede wszystkim obraz tego kolesia z całym ciałem bo na obrazkach tylko twarz jest. :)
Witaj Lordzie. Trochę się tutaj zakurzyło, ale mam nadzieję, że nie zapomniałeś o moim zamówieniu choć jak tak patrzę na pierwszy post tego tematu to wydaje mi się, że chyba jednak tak ew. nie doczytałeś tego co napisałem w ostatnim poście pod AoE.
Masz rację, nie doczytałem ostatniego posta tylko że projekt jest już zamknięty i nie będzie kontynuowany ;),

Spoko dokończę te modele, mógłbyś mi jeszcze raz tylko przesłać Pw z danymi tych 3 modeli z konceptami, modelami bazowymi itp. ? :p
Wiem że temat jest już definitywnie zakończony, ale chciałem tylko powiedzieć.. WOW
nie spodziewałem się że Stachu był takim tytanem pracy. 
W zasadzie zrobił dziesiątki modeli, na przestrzeni kilku lat. W porównaniu do innych rzeczy, które działy się na forum w tym czasie, jak 3 reformy
zakończone fiaskiem, po tygodniu,
wspólny projekt, wałkowany przez 5 lat, z którego ostatecznie nic się nie narodziło, to Stachu był jak perła wyłowiona z dna oceanu, wśród
mułu oczekiwań i niespełnionych ambicji.

btw
W przyszłym roku planuję zacząć zabawę od nowa, wraz ze swoim tematem. 
Choć do swojej oferty dorzuciłbym jeszcze projektowanie terenu.
Myślę że modelowane to jest coś, co mogłoby mi się spodobać.

Tak czy inaczej gratuluję. Stachu, byłeś wzorowym goblinem. Teraz zajmij się swoim goblin-juniorem. ;)
Inna sprawa, że GF powstało po okresie największego hypu na War3. Zupełnie inaczej to wyglądało za czasów Arcane.pl. Wtedy było sporo ludzi pokroju Stacha. Chociażby Norinrad. Jego modele nadal wiszą na Hivie. Było sporo ludzi obeznanych w temacie. Vodzoo, Amaruak, Itemeczek, Hadron. Konkursy, mapy, kampanie, modele. Było tego.
(23.09.2019, 06:41)wookkash napisał(a): Inna sprawa, że GF powstało po okresie największego hypu na War3. Zupełnie inaczej to wyglądało za czasów Arcane.pl. Wtedy było sporo ludzi pokroju Stacha. Chociażby Norinrad. Jego modele nadal wiszą na Hivie. Było sporo ludzi obeznanych w temacie. Vodzoo, Amaruak, Itemeczek, Hadron. Konkursy, mapy, kampanie, modele. Było tego.

Problem jest w tym, że WarCraft 3 miał ogólny hype, bo mocno się forsowało RTSy. Teraz nawet jak wyjdzie Reforged to wątpię, czy nastąpi jakiś istny sztorm nowych ludzi grających w tą grę i z tym także nie będzie nowych cudaków tworzących takie rzeczy. Ja sam zaczynałem się bawić w edytorze, jak byłem w podstawówce jeszcze i pamiętam kim był Killst4r i jego kampania Zbudzony Bóg - gość sam tworzył modele które były istnym odwzorowaniem tego co można było zobaczyć w StarCrafcie. Aktualnie ma raczej gdzieś WC3 i sam tworzy modele pod Unity na sprzedaż - można go znaleźć na YT pod nickiem K4 Manufactura (albo coś podobnego).
(23.09.2019, 08:56)Scarab napisał(a):
(23.09.2019, 06:41)wookkash napisał(a): Inna sprawa, że GF powstało po okresie największego hypu na War3. Zupełnie inaczej to wyglądało za czasów Arcane.pl. Wtedy było sporo ludzi pokroju Stacha. Chociażby Norinrad. Jego modele nadal wiszą na Hivie. Było sporo ludzi obeznanych w temacie. Vodzoo, Amaruak, Itemeczek, Hadron. Konkursy, mapy, kampanie, modele. Było tego.

Problem jest w tym, że WarCraft 3 miał ogólny hype, bo mocno się forsowało RTSy. Teraz nawet jak wyjdzie Reforged to wątpię, czy nastąpi jakiś istny sztorm nowych ludzi grających w tą grę i z tym także nie będzie nowych cudaków tworzących takie rzeczy. Ja sam zaczynałem się bawić w edytorze, jak byłem w podstawówce jeszcze i pamiętam kim był Killst4r i jego kampania Zbudzony Bóg - gość sam tworzył modele które były istnym odwzorowaniem tego co można było zobaczyć w StarCrafcie. Aktualnie ma raczej gdzieś WC3 i sam tworzy modele pod Unity na sprzedaż - można go znaleźć na YT pod nickiem K4 Manufactura (albo coś podobnego).
Przypuszczam, że masz rację. Reforged to będzie taki smaczek dla fanów oryginalnej gry. Kilka osób więcej może się zainteresuje, ale to nie będzie taka skala jak to miało miejsce przy premierze Reign of Chaos. Mi to nie robi różnicy także, bo żeby zagrać musiałbym kupić nowy komputer, więc podziękuję.

A odnośnie jeszcze Arcane to wielka szkoda, że forum po prostu z dnia na dzień zniknęło. Było tam sporo materiału. Kampanie, modele i masa poradników. Chociażby system przechodzebia z mapy do mapy a la Założenie Durotanu autorstwa Vodza. Najbardziej jestem ciekaw co było tego powodem. Spytałbym Mjhala, ale nie mam kontaktu.
Temat będzie zamknięty do powrotu Stacha. Jeśli chcecie pogadać na temat modeli, a jedenocześnie powspominać stare czasy zapraszam do odpowiedniego działu. Nie ma sensu zaśmiecać Stachowi tematu skoro był przeznaczony do innych rzeczy.  

•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości