Forum jest aktualnie zamknięte.

•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modele na zamówienie
(18.08.2014, 17:55)Dekajo napisał(a): Zrobiłbyś Bożka Orków, może na bazie Rexara, zależy mi, żeby w jednej ręce miał młot a w drugiej topór i był dość pokaźny i napakowany, w takiej "duchowej" kolorystyce. Wszelkie smaczki mile widziane :)

Może się przydać :)
Zapisuję się do kolejki z:

-Brązowy Garrosh na bazie Groma, ale bez sztandaru i z tatuażami jakimiś. No i utnij mu włosy i brodę tak, żeby jego "zarost" wyglądał mniej więcej tak: http://pureawesome.net/wow/2014/140814_c...shface.jpg
Dodatkowo mógłby być kolczyk w nosie.
-Troll z łukiem i Ork z łukiem.
Co do Trolla z łukiem to kiedyś zrobił go dla mnie Fester.
Link
Co do orka, to na hiveworkshop jest, wystarczy wpisać w tamtejszą wyszukiwarkę orc archer.

Amator kobiet, whiskey, fajek i Warcrafta.

Dawca szpiku dla Kel'Thuzada i honorowy członek Kultu Potępionych.
(23.08.2014, 10:09)domi7777 napisał(a): Zapisuję się do kolejki z:

-Brązowy Garrosh na bazie Groma, ale bez sztandaru i z tatuażami jakimiś. No i utnij mu włosy i brodę tak, żeby jego "zarost" wyglądał mniej więcej tak: http://pureawesome.net/wow/2014/140814_c...shface.jpg

Domi, Garrosha kiedyś znalazłem na prośbę Stacha:
Obczaj ten temat :)
(23.08.2014, 15:28)WrathAmon napisał(a):
(23.08.2014, 10:09)domi7777 napisał(a): Zapisuję się do kolejki z:

Domi, Garrosha kiedyś znalazłem na prośbę Stacha:
Obczaj ten temat :)

W sumie ten Garrosh i tak jakiś dziwny był powiem Ci Wrath więc mogę zrobić i jego a nie będzie to duże wyzwanie powiedziałbym nawet, że model jest bardzo prosty do zrobienia :).
Co do tego orka i trolla łucznika to posłuchaj rad Dekajo i Midasa i daj znać na PW czy te modele będą dla Ciebie odpowiednie.

Muszę Wam jednak wszystkim oświadczyć, że z racji prywatnych przez najbliższe dwa tygodnie raczej żadnych modeli nie będę robił. Wciąż możecie jednak postować wasze prośby na modele.
Chciałbym złożyć mój ostatni request. Nie musisz się spieszyć :P Zrób zlecenia innych i odpocznij sobie :)
Więc chciałbym Trolla Jeźdźca Pterodaktyla, Kolor skóry - Zielony (taki jak Leśne Trolle) standardowo maska Voodoo i jakieś akcesoria np pochodnia, włócznia itd. Możesz wzorować się na jednostce orków "Jeździec Wiwerny" Co do pterodaktyla to możesz użyć modelu z hive (w kategorii Dinosaur\Prehistoric jest ich dużo).
Model powinien mieć jakiś team color. Jeśli chodzi o jeźdźca to możesz użyć model z gry np ten :

[Obrazek: screen-trollberserker.jpg]

Tak jak mówiłem nie spiesz się :)
Zrób Modele (Ikona)Flag wszystkich państw europejskich. Żeby nie było, żeby moja odpowiedź nie była zbyt krótka, napiszę, że robie mape o dzisiejszych czasach :D.
I co tam Stachu? Ruszasz coś z tymi modelami?

Amator kobiet, whiskey, fajek i Warcrafta.

Dawca szpiku dla Kel'Thuzada i honorowy członek Kultu Potępionych.
Więc tak, chciałbym model Elfki-Wróżki (takiej jak na zdjęciu w linku postać po lewej ze skrzydłami)

Co do modelu elfki to użyj tego linku:
http://wiggleski.blog.onet.pl/wp-content...1,19,0.jpg

Co do Animacji to należało by dodać takie animacje jak: Stand (przy czym macha skrzydłami niemal przy każdej animacji prócz death), Attack (tylko atak taki, aby atakowała na dystans no i wyglądała tak jakby celowała błyskawicą ale bez błyskawicy), Walk (postać latająca), Spell (może być tylko taki jak animacja Kaela "Stand Channel" no coś w podobie). Dead to ma być taki, że spada w ciągu 2 sekund głową do dołu a nogami do góry od pozycji stand a koniec animacji, że leży plecami do przodu (bez animacji Decay)

Jeśli chodzi o kolor to nie trzeba.

Aha i elfka ma być wielkości modelu "Mediva Postać Kruka" (może być odrobinkę większa)

Dodam że jest to jednostka nie bohater.

Codo skrzydeł mają być cztery jak na zdjęciu i każde jest oddzielne od siebie. Tu akurat i niemal wszędzie wypadało by dorobić nową ścieżkę animacji.

Staraj się odwzorować elfkę-wróżkę by była indentyczna jak na tym zdjęciu. Aby ułatwić ci prace załączę do odpowiedzi tekstury modelu odpowiadające mu.

Kiedy skończysz daj znać :)

Załączone pliki Miniatury

A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Ja zamawiam kogoś podobnego do thrala tylko na czarnym smoku jako bohater
Witam wszystkich z powrotem :),

Trochę sobie zrobiłem ostatnio przerwę w modelingu. Co prawda dalej nie mam za dużo czasu wolnego ale chciałbym wiedzieć jakie zamówienia dalej są aktualne bo nie wiem czy warto robić coś co już jest nie potrzebne.

EDIT:

Albo forum znowu powoli umiera albo faktycznie za długo się ociągałem i już nikt nic nie potrzebuje :D
Ja już zgłosiłem swoje zamówienie przypomnę o modelu elfki
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
http://www.wallpapervortex.com/wallpaper...FO2ovmG8ko
Coś takiego. Prosiłbym żeby zostawiał za sobą gasnący ślad mgły (taki jaki w dodatkach jest)
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Obrazek: rrGaPK4.gif]
(31.10.2014, 15:21)Vamper napisał(a): Ja już zgłosiłem swoje zamówienie przypomnę o modelu elfki

A na jakiej bazie modelu potrzebujesz tę wróżkę? Przypominam jak w pierwszym poście, że na animacjach się nie znam.
Jedyne animacje jakie będziesz miał to te z bazowego modelu. Jeśli potrzebujesz inne to już musisz poprosić kogoś innego niestety :)

(31.10.2014, 17:21)T0TaNiC napisał(a): http://www.wallpapervortex.com/wallpaper...FO2ovmG8ko
Coś takiego. Prosiłbym żeby zostawiał za sobą gasnący ślad mgły (taki jaki w dodatkach jest)

To nie powinno być trudne T0TaNiC :)
Mogę model bazować na Banshee? Zdaje mi się, że najbardziej by odpowiadał.

•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • Dalej 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości