Forum jest aktualnie zamknięte.

•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modele na zamówienie
Moje zlecenie jest cały czas aktualne. Próbowałem swoich sił w edytorze, ale coś mi nie wyszło :/
Huh już myślałem że powiesz że to tylko modele wc3 i tego sie nie da.

Co do Banshee. Zgadzam się tylko pamiętaj by to był w miarę męski bohater ;d
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Obrazek: rrGaPK4.gif]
(01.11.2014, 13:25)LordStachu napisał(a): [quote='Vamper' pid='2554' dateline='1414765305']
Ja już zgłosiłem swoje zamówienie przypomnę o modelu elfki

A na jakiej bazie modelu potrzebujesz tę wróżkę? Przypominam jak w pierwszym poście, że na animacjach się nie znam.
Jedyne animacje jakie będziesz miał to te z bazowego modelu. Jeśli potrzebujesz inne to już musisz poprosić kogoś innego niestety :)

Co do modelu to może bazuj się na Harpii z Warcrafta III, którą można spotkać na pustyniach w Kalimdor.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
(01.11.2014, 14:22)T0TaNiC napisał(a): Huh już myślałem że powiesz że to tylko modele wc3 i tego sie nie da.

Co do Banshee. Zgadzam się tylko pamiętaj by to był w miarę męski bohater ;d

Jak pozwolicie to się wtrącę. Może ten bohater byłby lepszy na bazie cienia? :)
Ja podtrzymuję prośbę o orczego boga. Jednak, mam jeszcze jedną prośbę. Mógłbyś dodać śnieg na tych schodach z ruin świątyni? Jeżeli możesz, to zrób to przed orczym bogiem. Z góry dzięki!

W imię Króla Lisza!
Dekajo

Amator kobiet, whiskey, fajek i Warcrafta.

Dawca szpiku dla Kel'Thuzada i honorowy członek Kultu Potępionych.
Ok, dzięki za update chłopaki. Zabiorę się za wasze modele jak tylko znajdę trochę więcej czasu :)

@Midas:

Oto model Trolla jeźdźca Pterodaktyla:

[Obrazek: Bez_nazwy_2.jpg]

DOWNLOAD

Testowany w grze i działa.
(01.11.2014, 13:25)LordStachu napisał(a):
(31.10.2014, 15:21)Vamper napisał(a): Ja już zgłosiłem swoje zamówienie przypomnę o modelu elfki

A na jakiej bazie modelu potrzebujesz tę wróżkę? Przypominam jak w pierwszym poście, że na animacjach się nie znam.
Jedyne animacje jakie będziesz miał to te z bazowego modelu. Jeśli potrzebujesz inne to już musisz poprosić kogoś innego niestety :)

(31.10.2014, 17:21)T0TaNiC napisał(a): http://www.wallpapervortex.com/wallpaper...FO2ovmG8ko
Coś takiego. Prosiłbym żeby zostawiał za sobą gasnący ślad mgły (taki jaki w dodatkach jest)

To nie powinno być trudne T0TaNiC :)
Mogę model bazować na Banshee? Zdaje mi się, że najbardziej by odpowiadał.

Co do modelu to może bazuj się na Harpii z Warcrafta III, którą można spotkać na pustyniach w Kalimdor.

(01.11.2014, 13:25)LordStachu napisał(a):
(31.10.2014, 15:21)Vamper napisał(a): Ja już zgłosiłem swoje zamówienie przypomnę o modelu elfki

(31.10.2014, 17:21)T0TaNiC napisał(a): http://www.wallpapervortex.com/wallpaper...FO2ovmG8ko
Coś takiego. Prosiłbym żeby zostawiał za sobą gasnący ślad mgły (taki jaki w dodatkach jest)

To nie powinno być trudne T0TaNiC :)
Mogę model bazować na Banshee? Zdaje mi się, że najbardziej by odpowiadał.

Co do modelu to może bazuj się na Harpii z Warcrafta III. Tylko, żeby skrzydła były cztery i były oddzielne od rąk ok?
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Ok Vamper, zobaczę co da się zrobić ;).

W międzyczasie następny model zrobiony na życzenia T0TaNiCa:

[Obrazek: Bez_nazwy_1.jpg]

DOWNLOAD
Stachu, zadziwiasz mnie. Masz talent, chłopie.

Stary postawie u siebie w pokoju twój ołtarz. Wielkie dzięki. O ile można spytać - ile czasu spędzasz na stworzenie takiego jednego modelu?
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Obrazek: rrGaPK4.gif]
(14.11.2014, 23:37)Dekajo napisał(a): Stachu, zadziwiasz mnie. Masz talent, chłopie.

Dzięki Dekajo, Twój orczy bożek będzie następny.

(15.11.2014, 11:13)T0TaNiC napisał(a): Stary postawie u siebie w pokoju twój ołtarz. Wielkie dzięki. O ile można spytać - ile czasu spędzasz na stworzenie takiego jednego modelu?

Cieszę się, że Ci sie podoba :). Tworzenie modeli zajmuje mi do 4 godzin ale Twój zrobiłem w pół godziny z racji tego że miałem wcześniej gotowy model ducha z wiedźmina, który zahostowałem wcześniej więc wystarczyło zmienić tylko teksturę.
A jeżeli można zapytać jesteś samoukiem czy oglądasz/czytasz jakiś poradnik?

Stachu, kiedy Cię werbują do Blizzarda? :D

Ja pozostaje przy zamówieniu tych palm :) tak aby miały animację ścięcia i model pnia :) Link do przykładowego drzewa :)
Czekam na jakiś poradnik.. :D
Też czekam na poradnik :D

•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 17
  • Dalej 

Skocz do: