• 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modele na zamówienie
O bosze co za reguły ZBYT SKOMPLEKSIWOWANE DLA MNIE
dobra to tak chce warlocka na bazie jednostki magicznej dreanei (nazwy juz nie pamietam) chodzi mi o tego niebieskiego
i on ma być taki mroczny tzn szare czarne kolory itd
to 1., 2. to:
coś na bazie wielkiego hallui ale w stylu tych budynków domyślnych dreanei a nie orczych
przerobioną bestiarnie na takie domyślne koszary dreanei z jakimś takim gniazdem na górze
no i ołtarz to jakiś z domyślnym modelem akamy jako ten posąg poza tym coś też w stylu tych budynków domyślnych dreanei coś z drzewami albo coś takiego
ogolnie to chodzi mi o takie coś co kiedyś kilka lat temu widziałem ale nwm gdzie i nie moge znalesc jak ktos widzial to poprosze podlinkowac
a tak na marginesie o to tych zasadach sie dopiero dowiedziałem tak więc nie krzycz ;c
----------------
nie żądam zbyt wiele? ;v
Reply }}}
Podziękowanie od:
Map pytanie.
Zrobisz Teksture osadu który wygląda jak piasek?Bo potrzebuje do projektu.Bo chce stworzyć frakcje Ludzu Zachodu(Rhun,Eastering itp) .
Reply }}}
Podziękowanie od:
Cześć jestem Patryk i chciał bym cię prosić o zrobienie dla mnie modeli całej rasy pandarenów
-Pandareni robotnik niech bazuje na animacjach dark iron worker według mnie powinien mieć kapelusz taki jaki ma brewmaster oraz ubranie brewmastera.
A i zapomniałem wspomnieć potrzebuje tej rasy ponieważ przerabiam z kolegami mapę world od azerot reborn i dodajemy tą rasę .
-Pandareni łucznik najlepiej jak by bazował na animacjach łucznika Night elfow nosił by kalpelusz brew mastera i zbroje ancient woriora.
-Pandareni smoczy jeździec animacjami bazował by on na eagle raiderze jednostki blood elfów a jeździł by na czerwonym podłużnym smoku atakował by smok czerwonym ogniem a panda jeżdżąca wyglądała by jak robotnik.
-Pandareni kapłan animacje najlepsze dla niego to animacje warlocka jednostki orków miał by on kij i księgę jako jedyna jednostka nie miał by czapki był by ubraniu w długie białe suknie takie jakie noszą kapłani .
Gdybyś to zrobił był bym bardzo wdzięczny jeszcze raz proszę i dziękuję jeśli dasz sobie z tym radę oto muj Gmail gdzie możesz wysłać skończone postaci.
Jeszcze raz bardzo proszę ponieważ bardzo lubię pandarenów i chciał bym ich dodać do mapy world od azerot reborn.
P.S. to mają być postaci do warcraft 3
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niestety pisze to na telefonie i nie mam jak dodać zdjęcie więc dodam zdjęcie trochę puzniej
Reply }}}
Podziękowanie od:
Drogie gobliny. Z racji tego, że ostatnio w tym temacie jest jeden wielki chaos postanowiłem odświeżyć reguły zamówień modeli. Dzięki temu będzie wszystko miało ład i skład a i również ja nie będę się gubił kto o co poprosił tak więc proszę uważnie przeczytać pierwszy post i się do niego dostosować.

@Dekajo
@Axio

Potwierdźcie proszę czy dalej potrzebujecie swoje modele. Axio dalej czekam na więcej info odnośnie tego shamana.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dobra jbc to ja te dreneje juz nie poczebuje dalem sobie rade :d
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak co to ja poczekam
Reply }}}
Podziękowanie od:
(10.04.2017, 20:09)Szloik Wrote: Jak co to ja poczekam

Szloik, nie chcialbym przycinac Ci skrzydelek ale przeczytaj prosze regulamin na pierwszej stronie tematu.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pytanie a czy mugl byś mi podać programy kturymi tworzysz te modele?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Szloik, w imieniu Lorda Stacha proszę cię.

Pisz gramatycznie Uśmiech

Pozdrawiam.
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od: LordStachu
Stachu kiedyś zrobił bardzo dobry poradnik.
Wszystko jest w nim fajnie wytłumaczone, są też linki do wszystkich programów.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Lord Stachu czekam na twoja odpowiedz
Reply }}}
Podziękowanie od:
(27.04.2017, 14:19)Darkmoonra Wrote: Lord Stachu czekam na twoja odpowiedz

Darkmoonra udostępnij Prywatne Wiadomości bo nie mogę Ci nic wysłać.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.