• 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modele na zamówienie
(18.06.2017, 17:50)LordStachu Wrote:
(18.06.2017, 16:08)KaszankaSzatanka Wrote: Hmm z animacjami to nie wiem, bo postać będzie uderzać nożem, ale czasami nie rób modelu wraz z nożem w ręku Duży uśmiech
Ty jesteś profesjonalistą więc może będziesz wiedział jaka postać ma animacje pasujące do ataku nożem
https://www.hiveworkshop.com/threads/thi...urce-21662 tutaj jest model z animacjami o jaki by mi chodziło ale może być podobne.
A co do modelu to:
1) nazwa modelu: Michael Myers
2) dałem zdjęcie w załączniku tułowie itp nie muszą się zgadzać chodzi mi głównie o maskę
3) a co do 3 punktu to napisałem na początku 

Z góry dzięki Oczko

Zdajesz sobie sprawę, że ten model z animacjami który wybrałeś nie ma żadnej animacji atakowania wręcz? Ma tylko jedną animację strzelania z kuszy a ja nie potrafię dodawać pojedynczych animacji do innego modelu. Jedynie co mogę zrobić to pousuwać zbędne animacje. Przemyśl z tym modelem z animacjami chyba że tak ma być i ma model sobie po prostu ręce przekładać jak ma przy ataku.

Rozumiem nie jestem specem od tego nie mam żadnego edytora do modeli wiec nie wiem jak mam sprawdzać jakie maja animacje wgrane.
Może ty doradzisz jaki model ma animacje pasujące do ataku nożem, ponieważ jesteś specjalistą i zajmujesz się tym już dłuższy czas jak widzę Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Na Hive możesz przecież wyświetlić sobie model w akcji jest tam link Show in 3D czy jakoś tak, poszukaj proszę dokładnie zanim mnie o coś poprosisz, poza tym, nie widziałem żadnego tematu z Twoim projektem, więc póki co nie spełniasz na razie reguł mojego regulaminu Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
(18.06.2017, 18:55)LordStachu Wrote: Na Hive możesz przecież wyświetlić sobie model w akcji jest tam link Show in 3D czy jakoś tak, poszukaj proszę dokładnie zanim mnie o coś poprosisz, poza tym, nie widziałem żadnego tematu z Twoim projektem, więc póki co nie spełniasz na razie reguł mojego regulaminu Uśmiech

Projekt prawdopodobnie będzie przedstawiony dzisiaj albo jutro,a co do modelu to pomyliłem w trzecim punkcie model z animacjami bo chodziło mi o tego:
https://www.hiveworkshop.com/threads/thi...urce-24478
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.