• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lordaeron - Furia Zimy
Witam! Tutaj przedstawiam jedno z pierwszych moich niedorobionych dzieł, jakie stworzyłem.
Idea na mapkę wpadła mi do głowy przez misję "Marsz Plagi". To ta w której Arthas broni miasto. Mapka jest na 6 osób, ale można też grać w mniej lub więcej.
Jest kilka małych baz ludzi, oraz jedna wielka. Jest jeszcze jedna, ale tamtą szybko przejmą nieumarli, by zbudować tam bazę.
Coś o fabule:
Jest zima, jedno z większych miast ludzi zaczęli atakować nieumarli. Mała strata, jeśliby miasto padło. Gorzej, że jest tam zgromadzone dużo zapasów ludzi na zimę. Ludzie muszą bronić się do końca zimy
Od zaczęcia gry, nieumarli mają dokładnie 35min (koniec zimy) czasu na zniszczenie wszystkich ratuszy ludzi. Jeśli nie zdążą, przegrają.
U ludzi jest kilka nowych jednostek, u nieumarłych także. Parę kosztów jednostek oraz ich statystyki są zmienione. Na przykład ghule szkolą się kilka sekund.
Na mapie są też wydarzenia, w których trzeba coś zrobić. Na przykład odnaleźć zagubiony patrol ludzi, itd.
Screen z gry:

[Image: 9sfaSwC.jpg]
Download Link:
http://goblinfactory.pl/mydownloads.php?...own&did=28
---
Jak myślicie, zmienić mapę gry na dużo większą, czy też taka wystarczy?
Pozdrawiam i zachęcam do pisania pomysłów co do mapy. Ostatnia aktualizacja była wczoraj, poprawiłem w niej parę rzeczy. Krytykować też nie zabraniam Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie miałem czasu, żeby sprawdzić mapki w grze, ale w edytorze otworzyłem i rzuciło mi się w oczy parę rzeczy.
1. Kopalnie są, albo za blisko, albo za daleko od ratusza. Główny budynek powinien być w środku.
2. Te murki nie przylegają do siebie, lepiej zrób ten model na bazie innego dodatku i daj mu blokadę ścieżek Uśmiech
3. Teren jest zbyt monotonny, dodaj jakieś urozmaicenie przyrody.
Poza tym wygląda naprawdę w porządku, osobiście lubię takie misje i klimaty. Czekam na więcej, pozdrawiam.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Dzięki za odpowiedź. Poprawię to, co wypisałeś.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.