Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatni Bastion [Ultra]
Ostatni Bastion [Ultra]

Będzie to wersja Ostatniego Bastionu zawierająca modele i textury niestandardowe. Głównie będą wymieniane modele jednostek oraz textury podłoża. Po prostu będę w miarę możliwości ulepszał grafikę projektu. Jednostki będę brał prawdopodobnie z wow'a.

Wersja będzie tworzona po premierze oryginału.
Będę ten post aktualizował o listę modeli, szukanych oraz zatwierdzonych.

Lista modeli:
Plugastwo
Varimathras
Grin'thok
Arethon
Godryk

Szukane:
Model dla Lowertha.
Odpowiedz
(16.11.2014, 20:53)Shadow napisał(a): Ostatni Bastion [Ultra]

Będzie to wersja Ostatniego Bastionu zawierająca modele i textury niestandardowe. Głównie będą wymieniane modele jednostek oraz textury podłoża. Po prostu będę w miarę możliwości ulepszał grafikę projektu. Jednostki będę brał prawdopodobnie z wow'a.

Wersja będzie tworzona po premierze oryginału.
Będę ten post aktualizował o listę modeli, szukanych oraz zatwierdzonych.

Lista modeli:
Plugastwo
Varimathras
Grin'thok
Arethon
Godryk

Szukane:
Model dla Lowertha.

polecam ten link :)
Odpowiedz
(16.11.2014, 20:53)Shadow napisał(a): Szukane:
Model dla Lowertha.

...Challenge accepted ^^
Odpowiedz
Modele Orków - link tu
Elfa tu - bo jakaś chyba była :) Tekstura do podmiany.
Reszta tu - kilka innych jednostek z team color itp.

Co do dwóch pierwszych linków, wiem, że nie ma screenów, ale modele działają. Nie dam ręki sobie uciąć za wszystkie, ale większość daje radę.

Polecam zobaczyć zasoby reszty Warcraft Underground :) Jak masz jakieś pytania, albo jeszcze czegoś potrzebujesz, to pisz śmiało.

PS
Dodałem modele rasy ludzi z WoWa. Pack powinien się przydać :)
Odpowiedz
Hmm... Ściągnąłem o zainstalowalem WoWa by powyciągać modele na w3...

...i już napotkałem problem. Program do tworzenia i ekstraktowania modeli z WoWa o nazwie WoW Model Viewer nie odczytuje mi pliku gry .mpq bo rzekomo nie jest pod najnowszy patch Warlords of Draenor. Mój program natomiast jest pod Mists of Pandaria.

Szukałem na necie najnowszej wersji tego programu ale nic nie znalazłem. Zna moze ktoś linka do najnowszej wersji? Inaczej nie wiem jak mogę zacząć ekstrakcję modeli dla OB wersji Ultra.
Odpowiedz
Na Twój problem Stachu, niestety nie mam rozwiązania. Jedyne co mogę zrobić to jak Shadow napisze jakich modeli z WoWa potrzebuje, to ja je znajdę, bo mniej więcej wiem gdzie są i jak ich szukać, a pamięć mam dość dobrą :D
Odpowiedz
Na razie to zależy mi na modelu dla głównego bohatera. Czy możesz nad nim Stachu pracować bez tego programu?
Odpowiedz
Shadow, Stachu, jak mogę się wtrącić, to sugerowałbym, aby model głównego hero nie był żywcem z WoWa wzięty :)
Dlatego proponuję dać model Illidana z Heroes of the Storm, do pobrania w tym miejscu.
A dalej teksturę zmienić na podobną jaka była wcześniej.
Odpowiedz
Coż, Shadow mam jeszcze jedną opcję - ściągnąć pirackiego wowa pod mists of pandaria, wtedy będę mógł wyeksportować jakiekolwiek modele będziesz potrzebował wliczając w to własne zrobione modele jak np Lowertha. No chyba, że chcesz faktycznie bym zreskinował tego drugiego Illidana z linka WrathAmona jeśli model nie musi być prosto z wowa. Nie wiem co wolisz?

@WrathAmon

Btw z tego co mi wiadomo to Shadow wolałby głównego hero na bazie krwawego elfa.
Odpowiedz
Ee... Nie można mieć pirackiego Wowa. Zamieć udostępnia go do pobrania za free ;d
Więc jak coś nie radzę w bawienie się w torrenty czy inne takie
Odpowiedz
Generalnie to lepiej by było jakby modele jednostek były tej samej jakości. Czyli zdecydowałem się na te z wow'a.

A model Lowertha, jak już Stachu wspomniał chce na podstawie krwawego elfa. Bo bohater wywodzi się z tej rasy, tylko jest pół-krwi.

Stachu nic na hama. Ja teraz mam urwanie głowy na uczelni, więc i tak z projektem nic nie robię.

Stachu, jak możesz to chciałbym zobaczyć jakby wyglądało podczepianie do modelu z wowa ekwipunku. Topory, miecze, zbroja, hełm, buty, spodnie. Nie wiem czy to wszytko można fajnie podczepić w Warcrafcie 3. Chce wiedzieć czy się na to nastawiać czy nie.

EDIT: Porzucone, nie będzie czegoś takiego jak wersja ULTRA.
Odpowiedz
Modele doczepiane nie beda dobrze wygladaly na modelach z WoWa niestety Shadow. Wiem z doswiadczenia.

EDIT:
A sorry, zobaczylem, ze nie aktualne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości