• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ekspedycja Balina
chciałem powiedziec ze projekt nie upadł ale jako ze nikt za nim nie płacze to widocznie nie ma sensu tego robic
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja chętnie zagram i możesz wrzucić jakieś fotki ze zmianami itd.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja bym pochodził po Morii Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja tez Uśmiech.

Bury,Ty nie dziw się, że nikt się o Twój projekt nie pyta bo po prostu nic nie aktualizujesz. Nie bądź Fochmistrz Zasraniec Oczko.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Burybrzestysławie jak tam prace nad Ekspedycją Balina?
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:
No ja ogólnie chciałem powiedzieć, że chyba nikt nie płacze za projektem, no i raczej go nie będzie.
Reply }}}
Podziękowanie od:
(29.05.2016, 12:56)Vamper Wrote: Burybrzestysławie jak tam prace nad Ekspedycją Balina?

Wstrzymane ze względu na zbliżającą się sesje a także kolokwia które mam wcześniej.
Jako że widzę twoje zainteresowanie, udostępnię ci do końca czerwca demo moich prac. Tak samo jak Stefanowi i Szadołowi jeśli będą chcieli.

@Saran
A dlaczego ktoś miałby płakać, jeszcze nic nie pokazałem dlatego nie ma łez wzruszenia, a projekt będzie.
a
Reply }}}
Podziękowanie od:
No tak ogólnie to jako pierwszy wspomniałeś o płaczu, choć warto już o tym nie wspominać. To jak, dodasz w Morii płaczącego krasnoluda?
Reply }}}
Podziękowanie od:
(29.05.2016, 15:15)Saran Wrote: No tak ogólnie to jako pierwszy wspomniałeś o płaczu, choć warto już o tym nie wspominać. To jak, dodasz w Morii płaczącego krasnoluda?

Nie obiecuje ale wpisałem sobie to do notatek.
a
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja masz to w miarę przygotowane by coś pograć, to pogram ;D
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie wiem jak ci pomóc, ale z fabułą LOTR jestem obeznany aż za bardzo, więc jak będziesz chciał coś dot. fabuły, to pisz PW
Reply }}}
Podziękowanie od:
Sorry za obsuwe ale wyszlifuje i do końca tygodnia powinienem mieć demo ekskluzywnie dla Vampera. Ravan odezwałem się na pw
a
Reply }}}
Podziękowanie od:
A nam też dasz skosztować twojego wyrobu?
Reply }}}
Podziękowanie od:
(18.07.2016, 15:40)Dekajo Wrote: A nam też dasz skosztować twojego wyrobu?

Tak ale później
a
Reply }}}
Podziękowanie od:
Projekt zawieszony do czerwca czy porzucony?
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.