Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieużywane Mapy
#1
pozwoliłem sobie przypiąć aby każdy kto także ma porzucony projekt, albo nie chce robić mapy od podstaw, mógł znaleźć coś dla siebie - bb
Mam na sowim dysku kilka map, niektóre nieskończone, niektóre skończone na poziomie terenu. Chciałbym się nimi podzielić, może ktoś którąś dokończy na własny sposób. Albo znajdzie inspiracje, czy pomysły do swojego terenu.

1 mapa: (Standardowa, z użyciem tylko blizardowych rzeczy)

SCR:

[Obrazek: en2l.jpg]

Pobierz
Odpowiedz
#2
Bardzo fajny teren :) Jeżeli o mnie chodzi to czekam na więcej Twoich zbiorów. Wrzuć też na inny serwer jak możesz, bo ten plik po tygodniu nieotwierania będzie nieaktywny :(
Odpowiedz
#3
UP - Dzięki :D
Odpowiedz
#4
No to ja może też się dorzucę do tematu i podzielę moją wiedzą.
[Obrazek: 2wowlogo2800medyu1.jpg]
World of Warcraft - Płonąca Apokalipsa

Oto mój stary projekt, nad którym kiedyś pracowałem, wcześniej udostępniłem go na forum battlenet więc czemuby i nie tutaj. Projekt nie jest skonczony i można grać do momentu przyjęcia do strażników wioski Crossroads i rozmowy z wodzem wioski, Thorkiem.

Nie ma tam systemu walki zdolności i innych tego typu rzeczy tylko czysto fabularnie, może komuś przydadzą się pewne wyzwalacze z gry.
Odpowiedz
#5
Stachu, powiem Ci tak, pamiętam jak kibicowałem, abyś ukończył ten projekt :) Mam nadzieję, że kiedyś do tego powrócisz :)
Odpowiedz
#6
Dzięki WrathAmon, niestety nie sądzę bym kiedykolwiek ponowił ten projekt z racji tego, że straciłem kontakt z źródłowym wow modelerem (ArturemGdynia z arcane.pl jak ktoś pamięta) a ja niestety nie znam się na edytowaniu jednostek z wowa na tyle dobrze by sobie podobierać wszystko wedle zachcianek ale dzięki za wsparcie. Napewno po wakacjach szkolnych updatuje mapkę WOW-WotLK.

Shadow, czy to czasem nie miała być mapka do konkursu?:)
Odpowiedz
#7
Stachu, w spisie stron z modelami do wc3 jest pełno stron, gdzie możesz pobrać modele z WoWa i złożyć zamówienie na forum. To jest chyba najlepsze miejsce dla Ciebie: http://wcunderground.freeforums.org/index.php Modeli z WoWa jest tam bardzo dużo i ciągle przybywa, sprawdź może akurat to jest to czego szukałeś :)
Odpowiedz
#8
Tak ostatnio przeglądałem sobie dysk OneDrive i znalazłem kilka mapek... niektóre są zdecydowanie w fazie alpha jeśli chodzi o teren, ale może ktoś będzie chciał kontynuować zamysł :)

https://onedrive.live.com/redir?resid=E6394E6FE7C481F8!318&authkey=!ABEiBSa4wCHO3rY&ithint=file%2cw3x
(Mapa o Krasnoludach, gdzieś głęboko w kopalni rozwiązują sprawę kryminalną co kończy się tym, że Szeryf jest wysłany na wygnanie do najniższych kopalni. Wszystko zrobione w jakiś 10% może. ;) )

https://onedrive.live.com/redir?resid=E6394E6FE7C481F8!321&authkey=!AOzGo-DrQF15ILc&ithint=file%2cw3n
(Kampania o epidemii Zombie. Zero dialogów w porównaniu do poprzedniego, ale cały teren skończony. Można sobie polatać po mapie i pobawić w survival).

https://onedrive.live.com/redir?resid=E6394E6FE7C481F8!320&authkey=!AAkYq6DO3tt_6_g&ithint=file%2cw3n
(Coś a la Zergi. Kampania była już wrzucana na FBN, ale tu też może ktoś podłapie. Są dwie misje, trochę błędów dużo, ale można się pobawić).

Jeśli ktoś chce modyfikować dwa pierwsze, to śmiało. Skończyła mi się wena w obu. Trzeci pokazuję tylko demonstracyjne (może mi się uda do tego wrócić). ; )
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości