• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Heroes III dodatki i mody :)
Witam,
nie wiem jak Wy, ale ja część życia spędziłem nad hirołsami 3 Duży uśmiech Jakiś czas temu natknąłem się w internecie na mody do wspomnianej gry. Ściągnąłem jeden z nich (Horn of the Abyss), pograłem i jestem mile zaskoczony Duży uśmiech Mod przypomina mi stare dobre czasy, samą część trzecią uważam (zapewne nie tylko ja xD) za najlepszą cześć cyklu. Zaraz za nią jest "piątka" a później rozczarowania w postaci czwartej i szóstej. Ale wracając do tematu, sam modzik prezentuje się zajebiście, są nowe jednostki, miasta i pomysł. Mimo, że motyw piratów jest często poruszany w grach, tutaj wyszło im to na dobre. Polecam zagrać, jeżeli ktoś nie zna Uśmiech Dla fanów "trójki" rzecz obowiązkowa.

Parę screenów na zachętę:

[Image: city2.jpg]

[Image: s2oLMF-SciA.jpg]

[Image: heroes3horn_2.jpg]

Komnata Kwasowej Groty <- tutaj możecie pobrać H3:HotA Uśmiech Polecam również przejrzenie innych działów, bo jest sporo modów w trakcie robienia, które zasługują na uwagę Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Dla mnie 3 to też najlepsza cześć serii. Zaraz po Gothicu, to najlepsza gra w jaką grałem Język

W ten fanowski dodatek grałem już, ale w ruską wersje. Teraz widzę, że jest już angielska wersja, co mnie bardzo cieszy Duży uśmiech

Czas zagrać ponownie w Herosa ;D
Reply }}}
Podziękowanie od:
No ja właśnie też w ruską wersję. Nie mogłem się połapać co i jak. Ogólnie to widziałem sporo zmian na screenach dodali nowe miasto chyba i sporo jednostek Duży uśmiech
Reply }}}
Aż bym sobie w hirołsów zagrał xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja chyba też zagram Duży uśmiech Pamiętam jak jako dzieciak mordowałem się z zabiciem tego Kryształowego Smoka xD
Reply }}}
WrathAmon Wrote:Ja chyba też zagram Duży uśmiech Pamiętam jak jako dzieciak mordowałem się z zabiciem tego Kryształowego Smoka xD

Chodzi Ci o kampanie ze smokami xD? Bo najgorsza misja, to ta z magicznymi. Od tej misji nienawidzę ich ;D

Grałeś już w ten dodatek? Ja w weekend będę miał dopiero czas to sobie pogram.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tak, chodziło mi o kampanię ze smokami, ja miałem problem z pierwszą misją, trzeba było ją przejść tak, żeby nie dość, że utrzymać oddział do czasu dotarcia do tego Kryształowego Smoka, to jeszcze wojsko przechodziło do następnej misji... Mordowałem się z tym chyba pół roku Duży uśmiech Wiesz miałem 12/13 lat xD więc teraz kampania nie stanowi dla mnie wyzwania, ale właśnie, że tak kombinowałem to zapadło mi to w pamięć Uśmiech

W dodatek grałem, jest po angielsku, wszystko ładnie i pięknie poprawione. Ogółem mod jest zajebisty Duży uśmiech
Reply }}}
WrathAmon Wrote:Tak, chodziło mi o kampanię ze smokami, ja miałem problem z pierwszą misją, trzeba było ją przejść tak, żeby nie dość, że utrzymać oddział do czasu dotarcia do tego Kryształowego Smoka, to jeszcze wojsko przechodziło do następnej misji... Mordowałem się z tym chyba pół roku Duży uśmiech Wiesz miałem 12/13 lat xD więc teraz kampania nie stanowi dla mnie wyzwania, ale właśnie, że tak kombinowałem to zapadło mi to w pamięć Uśmiech

W dodatek grałem, jest po angielsku, wszystko ładnie i pięknie poprawione. Ogółem mod jest zajebisty Duży uśmiech

No w sumie cała ta kampania, oprócz jak dla mnie, ostatniej misji była trudna.

Daj link do 1 postu, gdzie można pobrać dodatek.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ok, dodałem link Uśmiech Tam w dziale pobierania jest zarówno oryginalny mod po rosyjsku jak i angielsku Uśmiech
Reply }}}
O herołs tri Uśmiech stare dobre czasy, ja pamiętam jak z kolegami na wagary szliśmy do sklepu po chipsy i orenżydę Hellenę i do kogo tylko chata wolna była za dnia by pograć zazwyczaj trójką ludzi w herołsa Uśmiech. Najbardziej to mi się podobała kampania z tym szkieletorem nieumarłych Sandro który wynajął najemników by znaleźli dla niego artefakty, którego potem z kolei ci najemnicy mieli pokonać bo zrobił się zbyt potężny...eh stare dobre czasy Uśmiech. A co do modzika to ciekawy, coś ala piraci/wodne istoty? Będę musiał również to obczaić.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Z tym Sandro to była mistrzowska kampania Duży uśmiech I jeszcze lubiłem Eliksir Życia z Gelu Duży uśmiech

Co do moda, w necie znalazłem jeszcze coś takiego:

[Image: HOTA_Screen-3.jpg]

Nie wiem jak to wygląda w praktyce w modzie, ale prezentuje się całkiem fajnie
Duży uśmiech
Reply }}}
To może będzie nowy zamek. Bo go w wersji 1.3 nie ma.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Gdzieś czytałem, że ma dojść też futurystyczny zamek i to już chyba nie wyjdzie na dobre dla tego moda Smutny

[Image: town.jpg]

Chociaż nie będę oceniał zamka po jednym screenie xD
Reply }}}
To wygląda jak połączenie Nekropolii z Detroit w Robocopie.

Dla mnie niektóre nieoficjalne dodatki popsuły całkowicie klimat tej gry. Owszem, było kilka fajnych opcji i smaczne ulepszenia, ale nieraz po prostu było tam napchane tyle bzdur że gra się robiła nudna niżeli ciekawa. :x
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co? Nie! Ten zamek zepsułby wszystko... Całkowicie.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.