• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Może porobimy coś forumowo w UE4?
Z tego co wiem kilka osób na forum posiada silnik Unreal Engine 4 i ma mniejszą bądź większą jego znajomość. Może na początku jakaś prosta gierka panowie?

Na Shoutboxie pisałem swój pomysł na jakiś prosty horror. Głównym zadaniem gracza będzie przejście z punktu A do punktu B. Gracz będzie trzymał przy sobie świeczkę woskową która powoli będzie mu się topić. Gdy ten moment nastanie różne dziwne cuda na kiju potwory będą się wyłaniać. Kiedy jakimś cudem uda się nam ukończyć grę to pora by była na rozniesienie jej w świat. Najlepiej dać ją jakiemuś YouTuberowi (jakiemukolwiek, byle by był sławny)

Kto się piszę i co będzie robił?

Tutaj będą potrzebne następujące funkcje:
- Ktoś od modeli w Blenderze (hehe, zgłaszam się)
- Ktoś kto ma pomysł jak te świeczki rozstawić by grało się miło
- Ktoś kto będzie składał to wszystko ustawiając to w edytorze i dawając bluespritesy
- Ktoś do teksturek.

Te role są dosyć luźne. Każdy może robić co chce. Taka ściągawka co ważne ;]
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Teksturki to nie to samo co modele? Duży uśmiech Czy chodzi o takie 2D rzeczy?

Mogę zająć się modelami (jak się poduczę) oraz tym rozstawianiem świeczek.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Model i animacje ręki która trzyma świeczkę a jej oteksturowanie to co innego według mnie

Ale jak mówie: To nie jest rygorystuczny rozrys. Po prostu żeby pokazać co potrzeba
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

Reply }}}
Podziękowanie od:
A no głupi ja. Myślałem od zawsze, że model to rzecz już oteksturowana Duży uśmiech Zapomniałem, że to tylko sam kształt bez tekstury.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Aktualne prace mające na celu zrobić animacje rąk z pierwszej osoby postępują conajmniej nieźle. Potem tylko dodać coś na kształt bluzy/kurtki i drugą odmiane ze świeczką.

BTW: Myślę że nazwa gry TheCandle się nada xd

Reply }}}
Podziękowanie od:
Czekaj, bluza na świeczce? Duży uśmiech
The Candle jest zbyt normalne, nazwijmy to lepiej, coś w stylu "Ccccandle...?".
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bluza na oplątająca skórę w odcinkach ramieniowym, łokciowym, promieniowym i kończący się przed nadgarskowym.

To znaczy nazwa gry nie ulega dyskusji xD Potem zarobimy grube $ na adf.ly za linkacza do Candla zrobimy lepszą drugą część potem założymy firme o tej samej nazwie tworząc gry FPS horrory i RPG rozrośniemy się niczym EA i będziemy kąpać się w basenie pięniędzy o grubym nominale.
TheCandle musi zostać xd

Reply }}}
Podziękowanie od:
A w momencie kiedy nasza firma będzie już wzrastała w siłę, ja odejdę tłumacząc że same casuale tu, potem zacznę tworzyć gry w czystej konsoli C++ zarabiając na tym grube pieniądze, a potem kiedy stracę już wszystkich fanów, przybędę znów z prośbą do przyjęcia do waszej firmy. Mi tam pasuje.

No to tak, na UE4 jest jakiś komunikator między nami, twórcami? Jeśli tak to podajmy sobie nasze nicki tam, czy inne identyfikatory.
Reply }}}
Podziękowanie od:
takiyo <---- add me

Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja mogę porobić koncepty, bo w nagrode za ten rok, planuje kupic tablet i sie uczyc tego, poki co robilem myszka i idzie lepiej niz zakladalem, wiec szybko dojde do wprawy Uśmiech Jezeli interesowaloby Cie taka moja pomoc, to sie zglaszam. Oczywiście obiecalem zrobic koncepty innym osobom i dotrzymam słowa Uśmiech Więc moje prace zrobiłbym dla Ciebie za jakiś czas, tylko proszę napisz mi dokladny opis tego Uśmiech Z czasem mysle, ze robiłbym tekstury Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
@up Chodzi o tablet graficzny? Ja takowy posiadam choć dopiero od niedawna rysuję. Dobrego mentora znalazłem.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Niewiele konceptów jest potrzebnych tutaj. Ale pomocy nie odrzucam.

Jeśli by się dało prosiłbym o jednego którego by przedstawiał gracza( wystarczą nawet same ręce) który by szedł ciemnm korytarzem ze świeczką w dłoni. Przed nim może być jakieś pofalowanie obrazu i potwór ledwie widoczny.

Drugi obraz to rzecz jasna jakiś potwór. Ma być straszny - przynajmniej trochę.

Trzeci to mógłbyś mapkę narysować miejsca w którym by się ogrywała akcja.

Masz dowolność 100% w narysowaniu.

---
BTW
----

Saran założyłem konto na mediafire byśmy tam wrzucali pliki.
I gmaila bo na jakiś email trzeba to było założyć
Passy napiszę ci w epic games laucherze ;]

Reply }}}
Podziękowanie od:
Saran, jaki masz tablet dokładnie?

T0tanic, w jakich klimatach ma być gra? I o czym? Bardziej w kierunku fantasy czy science fiction? Czy potwór ma być na jednym i na drugim taki sam?

Koncepty zrobię jakoś w wakacje Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
W jakich klimatach? Horror w opuszczonym przez boga miejscu. Nie wiem dokładnie, Slender te klimaty z tą różnicą że więcej gracz będzie w opuszczonej fabryce niż na powietrzu . O czym? Gracz ma uciec do cywilizacji gdyż jakimś cudem znalazł się zdala od innych (melanż go poniósł?) I tak, taki sam na jednym i drugim obrazku.

*Pisze się Science Fiction ;]

Mógłbyś się pośpieszyć trochę w kolejce z obrazem potwora? Potrzebny jest on najbardziej ;]

Reply }}}
Podziękowanie od:
Toż to horror przecie będzie Uśmiech
Ja tam był zrobił w szpitalu psychiatrycznym, ale to już zbyt zużyty temat. Dlatego proponuję opuszczony domek w lesie. I bunkier.

Wrath, tablet Intuos Wacom (jakoś tak to brzmiało), rozmiar medium chyba. Choć na nic tablet mi jeszcze, najpierw nauczę się rysować na papierze.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.