• 2 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Actionstein Rozszerzenie v.2.0

Actionstein Rozszerzenie v.2.0
Rodzaj mapy: escape
Przeznaczenie mapy: multiplayer
Liczba graczy: 8
Opis: Actionstein to humorystyczna mapa z gatunku "escape" opowiadająca o przygodach grupki ośmiu żuli z różnymi umiejętnościami, którzy prubują uratować świat z rąk bezwzględnych abstynentów. 
Autorzy projektu: domi7777 i Warrarytas
Pobierz: Actionstein Rozszerzenie 2.0 
Uwagi: brak -norma

Screeny:
[Image: 0VF1lO6.jpg]
[Image: J7CUqYy.jpg]
[Image: fxwKxAo.jpg]
[Image: Z23rwah.jpg]
Oryginalna wiadomość autora projektu:
Witam.

Po długiej przerwie poczułem wenę robienia map i chcę zacząć od dokończenia 2 części Actionsteina.
Część 1 zrobił Warrarytas i zrobił około połowę części 2, jednak teraz projekt należy do mnie.
2 Część dawno wyszła prywatnie w wersji Pre-Full, teraz jednak już praktycznie ukończyłem pełną wersję, a potem tylko wprowadzenie ewentualnych poprawek balansu i bajerów, do wersji Deluxe.

Saga Actionstein będzie składać się z 7 części.

A premiera części drugiej już 6 sierpnia.

Actionstein to humorystyczna mapa Escape opowiadająca o przygodach grupki 8 żuli z różnymi umiejętnościami. W świecie Browari, gdzie zakazano wszelkich trunków, chcą uratować ich krainę od złych abstynentów. Podróżują więc, zbierają ludzi, pokonują złe postacie i unikają zagrożeń, by wreszcie pewnego dnia mogli usiąść i porządnie się nawalić.
Lucius: Temat edytowałem, dla poprawy jego wyglądu. W razie pytań pisać na PW. 
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Actionstein: Rozszerzenie już dostępne: http://goblinfactory.pl/mydownloads.php?...own&did=59

Co znajdziemy w mapie?

8 postaci z różnymi umiejętnościami, wymaganymi do przetrwania.
Różne, ciekawe przeszkody.
Kilka znajdziek.
Opcja zbierania browarków, za które możemy kupić bardzo ważne itemki.
Fabuła, do której zalecane podejść z dużym dystansem Oczko
Tryb HeroicVodka, który utrudnia grę, ale aktywuje kilka rzeczy.
Mnóstwo Funu, gdy gramy ze znajomymi Oczko

Po wydaniu 3 części planuję zrobić wtedy małe kompedium z screenami i filmikami, które dokładniej zaprezentują mapę.

~2 Częśc w około 40% została wykonana przez użytkownika WarRarytasa. Następne częsci zostaną wykonane przez organizację DoMarCompany. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wydaje mi się, że mapka nie chce się włączyć.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jesteś pewien Saran? Pobrałem na komputer ją stąd i włączyłem, oraz zagrałem bezproblemowo.
Sądzę, że do końca sierpnia 3 część przygód naszej dzielnej ferajny zostanie udostępniona. Muszę już tylko wyłapać bugi, dodać jakieś bajery i tryb HeroicVodka, oraz poczekać na terrain.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Link mi nie działa... wywala mnie na dziwnie ubogą wersję goblina.

EDIT: Dobra, ogarnąłem, że kopałem w linku, który był wystawiony w 2015 roku. Mea culpa.
ALWAYS ANGRY, ALL THE TIME!!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wracam powoli do roboty, a zacząłem od zrobienie wersji 2.0 Actionsteina Rozszerzenie, a w ciągu tygodnia jak dobrze pójdzie wyjdzie trzecia część mapy: Actionstein Oblężenie.

Wersja Actionstein 2.0 Oprócz załatanych paru bugów, posiada wiele nowych sekretów, dopracowany tryb HeroicVodka, oraz podsumowanie wyników na koniec runa, dzięki czemu można ścigać się o najlepsze wyniki drużyny.

Mapka została chwilę temu podesłana do MMH, oprócz tego wstawiłem ją tutaj na hosting:

http://www.goblinfactory.pl/mydownloads....n&did=1012
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.