• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Top 5 postaci z serii Warcraft
Pomysł zaczerpnięty z Forum Battlenet.
Wymieniamy nasze ulubione postacie z serii Warcraft.
Ja zacznę:

1: Tyrande
2: Illidan
3: Sylvanas
4: Arthas
5: Vol'jin

WrathAmon: Przeniosłem do odpowiedniego działu, jak coś to ja Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Moje TOP 5, a raczej zaznaczę, że kolejność jest przypadkowa i nie ma znaczenia, wszystkie te postacie lubię najbardziej Uśmiech Napisałem też dlaczego ich lubię Uśmiech

- Illidan, za to, że z niego taki skur...czybyk, może nawet większy badass od Arthasa. Postać posiada wiele cech, dzięki którym możemy się z nim utożsamić. Bardzo dobrze, że Blizz nie uśmiercił go w pojedynku z Arthasem.

- Grom, waleczny, odważny i brutalny. Szkoda, że miał krótkie występy w grze. Polubiłem go i misje z nim. Ogólnie za styl bycia Duży uśmiech

- Varimathras, podły, kłamliwy, zdradziecki i z dobrymi skillami. Musiał się tu znaleźć. Uogólniając polubiłem pomysł rasy Nethrezim. Nadają smaku całej historii, Varimathras okazuje się chyba najlepszym przykładem z czego słynie ta rasa Uśmiech

- Skrzydła Śmierci, ogólnie za wszystko co z nim związane Duży uśmiech Zły, zdradziecki, potężny i fajnie wygląda. Szkoda, że nie było go w WC3. W WoWa nie grałem, ale czytałem jego historię i "Dzień Smoka", pamiętam go z WC2 i zasługuje na moje TOP 5.

- Arthas, na początku mnie irytował, ale był równie waleczny jak Grom, później okazało się, że jest z niego trochę taki psychopata Duży uśmiech Więc polubiłem gościa. Podobnie jak Illidan, to trochę "tragiczna" postać. Dlatego pasuje do wspomnianej gromadki Duży uśmiech Uogólniając cała historia Arthasa przypominała mi trochę Kerrigan, ale ostatecznie wybaczyłem to Blizzowi Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Kolejność przypadkowa:

Arthas
Illidan
Grom
Archimonde
Rexxar
Find
Reply }}}
1. Zdecydowanie Anub'arak <3 wierny, doświadczony i mądry sługa
Od teraz kolejność przypadkowa :p
2. Kel'thuzad
3. Thrall
4. Kapitan z misji kampani ludzi Duży uśmiech
5. Arthas
Reply }}}
Podziękowanie od:
1.Arthas (Król Lisz)
2.Ilidan
3.Kel'thuzad
4.Tyrande (RoC - miała lepszy głos)
5.Uther

Kolejność od najulubieńszego w dół.
Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
1. Thrall (w grze i w książce Warcraft Władca Klanów)
2. Ilidan
3. Arthas
4. Tyrande
5. Sylvanas
W tej kolejności Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
1. Arthas -Zajebista postać, która ma bardzo długą i interesującą fabułe. Podobają mi się te nieustające przemiany Arthasa. Kiedyś był księciem, potem rycerzem śmierci, a jeszcze potem Lich'em. Coś w stylu awansu? xd
2. Illidan - Też fajna postać. Illidana lubię ze względu na jego psychiczne zachowanie i drżący głos ;d Siedział wiele lat w więzieniu, gdzie musiał zwariować, ale nie chował urazy do brata i nie chciał się mścić.
3. Kel'thuzad - Podoba mi się w nim to, że jest taki oddany dla Arthasa. Jest mądry i zapewne nie jest pod panowaniem Króla Licha (chociaż tego nie wiem), ale i tak służy dla Arthasa.
4. Kael'thas - Był takim gościem, który bez przerwy dostawał po dupie. Może nie koniecznie podoba mi się sama postać, lecz historia, którą przedstawia. Staje się później wiernym sługą, a zarazem uczniem Illidana. Stara się zrozumieć ten świat, podobnie jak Illidan.
5. Archimonde - Powiem tak. Postać jest zajebista pod względem swojej potęgi, ale niestety brakuje mu charakteru. Po geniuszu zła z taką mocą spodziewałbym się większego.. no nie wiem.. Zła? xd
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Arthas(dobry ;3)
Hydralisk(jest w kampanii ale ukryty ;3)
Jaina (jest bardzo se...fajna)
Kapitan (fajna zbrojka i dobry model ;3)
Drzefko życia (w ostatniej misij RoC)
Reply }}}
Podziękowanie od:
1. Terenas
2. Jaina
3. Medivh
4. Kel'thuzad
5. Sylvanas
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
1Trall postać z ciekawą historią wychowana w obozie z którego uciekł zjednoczył Horde popłyną do kalimdoru pomagał w obronie drzewa hyjal stworzył durotar (ale jego głos był lepszy w Roc niż w FT)

2.Arthas na początku sługa światłości potem ciemności zabił tych których kochał dlatego go znienawidziłem i polubiłem miałem nadzieje że blizard daruje mu życie i że się "nawróci" na światłość ale niestety nie Smutny

3.Illidan ma zajebiste ostrza Uśmiech

4. Medivh nie wiem czemu ale jest zajebisty i może być krukiem

5.Sylvans dziwi mnie to że nie chce się stać znowu elfką tylko chce się zemścić na arthasie i być nieumarłą i złą
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bo może Sylvanas uznała, że lepiej jest jej w czerni Duży uśmiech Swoją drogą ciekawe dlaczego nie chciała stać się znowu elfką. Może dlatego, że jako elfka nie była nikim, kogo nie dałoby się zastąpić a jako nieumarła ma własną armie, większą moc i uznanie Uśmiech
Find
Reply }}}
Najlepsze jest to, że wysyła swoich ludzi, aby pomagali w naprawie Quel'thalas Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
I to jest fajne, że pozostała wierna "swoim" Uśmiech Chociaż nie zdziwiłbym się jakby miała w tym ukryty cel Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Musicie Pamiętać że studnia z Quel'thalas nie zniszczyła się

WrathAmon ale jako elfka też miała swoich ludzi i kilkanaście posterunków jej wpływy porównał bym do wpływów Uthera
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nie dowiemy się tego, bo Blizzard raczej planuje robić dodatki do wowa cofające nas w czasie.. Czyli historia się już zakończyła (wg. mnie) na oddaniu mocy Aspectów dla Thralla, czyli dodatek Cataclysm..

Edit: Jeśli temat Sylvanas ma się rozwinąć, to proponuję zrobić nowy temat, bo tworzy się zbędny off topic...
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.