Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 5 postaci z serii Warcraft
Kostka 
Pomysł zaczerpnięty z Forum Battlenet.
Wymieniamy nasze ulubione postacie z serii Warcraft.
Ja zacznę:

1: Tyrande
2: Illidan
3: Sylvanas
4: Arthas
5: Vol'jin

WrathAmon: Przeniosłem do odpowiedniego działu, jak coś to ja :D
Moje TOP 5, a raczej zaznaczę, że kolejność jest przypadkowa i nie ma znaczenia, wszystkie te postacie lubię najbardziej :) Napisałem też dlaczego ich lubię :)

- Illidan, za to, że z niego taki skur...czybyk, może nawet większy badass od Arthasa. Postać posiada wiele cech, dzięki którym możemy się z nim utożsamić. Bardzo dobrze, że Blizz nie uśmiercił go w pojedynku z Arthasem.

- Grom, waleczny, odważny i brutalny. Szkoda, że miał krótkie występy w grze. Polubiłem go i misje z nim. Ogólnie za styl bycia :D

- Varimathras, podły, kłamliwy, zdradziecki i z dobrymi skillami. Musiał się tu znaleźć. Uogólniając polubiłem pomysł rasy Nethrezim. Nadają smaku całej historii, Varimathras okazuje się chyba najlepszym przykładem z czego słynie ta rasa :)

- Skrzydła Śmierci, ogólnie za wszystko co z nim związane :D Zły, zdradziecki, potężny i fajnie wygląda. Szkoda, że nie było go w WC3. W WoWa nie grałem, ale czytałem jego historię i "Dzień Smoka", pamiętam go z WC2 i zasługuje na moje TOP 5.

- Arthas, na początku mnie irytował, ale był równie waleczny jak Grom, później okazało się, że jest z niego trochę taki psychopata :D Więc polubiłem gościa. Podobnie jak Illidan, to trochę "tragiczna" postać. Dlatego pasuje do wspomnianej gromadki :D Uogólniając cała historia Arthasa przypominała mi trochę Kerrigan, ale ostatecznie wybaczyłem to Blizzowi :)
Kolejność przypadkowa:

Arthas
Illidan
Grom
Archimonde
Rexxar
1. Zdecydowanie Anub'arak <3 wierny, doświadczony i mądry sługa
Od teraz kolejność przypadkowa :p
2. Kel'thuzad
3. Thrall
4. Kapitan z misji kampani ludzi :D
5. Arthas
1.Arthas (Król Lisz)
2.Ilidan
3.Kel'thuzad
4.Tyrande (RoC - miała lepszy głos)
5.Uther

Kolejność od najulubieńszego w dół.
1. Thrall (w grze i w książce Warcraft Władca Klanów)
2. Ilidan
3. Arthas
4. Tyrande
5. Sylvanas
W tej kolejności :D
1. Arthas -Zajebista postać, która ma bardzo długą i interesującą fabułe. Podobają mi się te nieustające przemiany Arthasa. Kiedyś był księciem, potem rycerzem śmierci, a jeszcze potem Lich'em. Coś w stylu awansu? xd
2. Illidan - Też fajna postać. Illidana lubię ze względu na jego psychiczne zachowanie i drżący głos ;d Siedział wiele lat w więzieniu, gdzie musiał zwariować, ale nie chował urazy do brata i nie chciał się mścić.
3. Kel'thuzad - Podoba mi się w nim to, że jest taki oddany dla Arthasa. Jest mądry i zapewne nie jest pod panowaniem Króla Licha (chociaż tego nie wiem), ale i tak służy dla Arthasa.
4. Kael'thas - Był takim gościem, który bez przerwy dostawał po dupie. Może nie koniecznie podoba mi się sama postać, lecz historia, którą przedstawia. Staje się później wiernym sługą, a zarazem uczniem Illidana. Stara się zrozumieć ten świat, podobnie jak Illidan.
5. Archimonde - Powiem tak. Postać jest zajebista pod względem swojej potęgi, ale niestety brakuje mu charakteru. Po geniuszu zła z taką mocą spodziewałbym się większego.. no nie wiem.. Zła? xd
Arthas(dobry ;3)
Hydralisk(jest w kampanii ale ukryty ;3)
Jaina (jest bardzo se...fajna)
Kapitan (fajna zbrojka i dobry model ;3)
Drzefko życia (w ostatniej misij RoC)
1. Terenas
2. Jaina
3. Medivh
4. Kel'thuzad
5. Sylvanas
1Trall postać z ciekawą historią wychowana w obozie z którego uciekł zjednoczył Horde popłyną do kalimdoru pomagał w obronie drzewa hyjal stworzył durotar (ale jego głos był lepszy w Roc niż w FT)

2.Arthas na początku sługa światłości potem ciemności zabił tych których kochał dlatego go znienawidziłem i polubiłem miałem nadzieje że blizard daruje mu życie i że się "nawróci" na światłość ale niestety nie :(

3.Illidan ma zajebiste ostrza :)

4. Medivh nie wiem czemu ale jest zajebisty i może być krukiem

5.Sylvans dziwi mnie to że nie chce się stać znowu elfką tylko chce się zemścić na arthasie i być nieumarłą i złą
Bo może Sylvanas uznała, że lepiej jest jej w czerni :D Swoją drogą ciekawe dlaczego nie chciała stać się znowu elfką. Może dlatego, że jako elfka nie była nikim, kogo nie dałoby się zastąpić a jako nieumarła ma własną armie, większą moc i uznanie :)
Najlepsze jest to, że wysyła swoich ludzi, aby pomagali w naprawie Quel'thalas :D
I to jest fajne, że pozostała wierna "swoim" :) Chociaż nie zdziwiłbym się jakby miała w tym ukryty cel :D
Musicie Pamiętać że studnia z Quel'thalas nie zniszczyła się

WrathAmon ale jako elfka też miała swoich ludzi i kilkanaście posterunków jej wpływy porównał bym do wpływów Uthera
Nie dowiemy się tego, bo Blizzard raczej planuje robić dodatki do wowa cofające nas w czasie.. Czyli historia się już zakończyła (wg. mnie) na oddaniu mocy Aspectów dla Thralla, czyli dodatek Cataclysm..

Edit: Jeśli temat Sylvanas ma się rozwinąć, to proponuję zrobić nowy temat, bo tworzy się zbędny off topic...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości