• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Propozycje
Jako że jest nas tu kilku, to dobrze byłoby gdyby istniał temat w którym możecie sypać swoimi propozycjami jeśli chodzi o forum. Osobiście nie jestem ekspertem w kwestiach technicznych, ale jeśli czujecie że trzeba dodać jakąś tablicę bądź inną rzecz, to piszcie tutaj śmiało.

Również, jeżeli czujecie się kreatywni to piszcie co chcielibyście tu zobaczyć. Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Trzeba sobie postawić czy Goblin Factory będzie czymś na kształt wskrzeszenia arcane pod inną nazwą, czy zupełnie innym forum. Jeżeli to pierwsze, to o ile mnie pamięć nie myli, na arcane był dział z konkursami i bez cenzury, ponadto każdy użytkownik miał arcanity, u nas trzeba byłoby ustawić coś podobnego łączące się z nazwą. Ale poczekam, aż ktoś się wypowie Uśmiech

Ja ogólnie w zamyśle miałem też dział poświęcony dyskusji na temat modowania innych gier, ale nie wiem czy na takie coś nie jest za wcześnie.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zgadzam się z WrathAmonem. Powinniśmy zaimplementować jakiś nominał na forum za ocenianie wypowiedzi, udzieloną pomoc w sprawie edytora czy własny wkład w postaci tekstur czy modeli. Jako nominał proponuję:
- Szacunek,
- Złoto,
- Brylanty, diamenty (czy inne klejnoty),
- Mithril.
Oczywiście to tylko propozycje i można by dojść do jakiś innych pomysłów.
Reply }}}
Podziękowanie od:
LordStachu Wrote:Zgadzam się z WrathAmonem. Powinniśmy zaimplementować jakiś nominał na forum za ocenianie wypowiedzi, udzieloną pomoc w sprawie edytora czy własny wkład w postaci tekstur czy modeli. Jako nominał proponuję:
- Szacunek,
- Złoto,
- Brylanty, diamenty (czy inne klejnoty),
- Mithril.
Oczywiście to tylko propozycje i można by dojść do jakiś innych pomysłów.

Zgadzam się. Popieram Stacha.

A dajcie jakiś kolorek nicku dla tych co opublikują jakąś godną mapę, albo kampanie Ostatni Bastion, znaczy to taki tylko przykład Duży uśmiech (wiecie coś dla zasłużonych użytkowników - co się dzielą mapą, czy wiedzą.)
Reply }}}
Podziękowanie od:
Da się to zrobić za pomocą opcji "Pomógł" i zaimplementuję to pod jakąś inną nazwą (chyba nie powinno być problemu, mój skill w html powinien wystarczyć Język) jak znajdę chwilę.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pytanie tylko jaką nazwę wybierzesz, ja jestem za tym, żeby to się nazywało "złoto" Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wg. mnie najważniejszym aspektem, który powinien zostać poprawiony, to skórka strony.
Tło i "obudowa" forum powinny być związane z WoWe, warcraft, goblinami itd.

EDIT:
Można także dodać dział z własnymi systemami. Tzn. system chodzenia strzałkami, zmiany koloru włosów i tak dalej. Czyli mapki do pobrania.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Popieram Bezifabra Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Co do stylu, to muszę poszukać jakiegoś który nie jest zbugowany. Ostatnio dodałem takowy i się zwyczajnie zepsuł, nie było obrazków i coś było całkowicie nie tak. Da się zrobić, muszę tylko pomyśleć jak to ugryźć. :x

A dział z systemami nie będzie pasował pod skrypty i kody?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Razem z Bezifabrem myślimy nad wyglądem i stylizacją wizualną naszego forum. Zaczęliśmy od wymyślenia logo, obecne jest w fazie "beta" i ciągle myślę nad poprawkami, póki co stanęło na czymś takim: http://www24.speedyshare.com/bmDwM/downl...actory.jpg - logo jest w założeniach proste, niestety mało oryginalne. Kojarzy się z Goblinami i Warcraftem oraz fabryką, która jest w nazwie forum, ponadto stylistyka nawiązuje do Starcrafta, który pewnie w przeciągu kilku lat zdominuje świat modów. Dlatego robiąc logo zależało mi na tym, aby było nieco ponadczasowe, bo takie w założeniach jest forum Duży uśmiech
Co do dalszych pomysłów na logo, znalazłem coś takiego : http://www.qwertyhub.com/articles/wp-con...082608.jpg
jest bardzo dokładne i profesjonalne, nawiązuje czysto do świata Fantasy, ale tylko do niego. Kojarzy się z goblinami i grami. W oparciu o ten wzór Bezifabr zrobił szkice nowego logo Goblin Factory:
http://www.mediafire.com/view/amgvtafj45b1nec/GF2.jpg#
http://www.mediafire.com/view/jobhl15ajha96az/GF.jpg#

I teraz pytanie dla Was, który projekt podoba się Wam bardziej? Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mam problem z wyborem, bo tak jak opisałeś pierwsze jest zaje***te, ale pierwszy szkic Bezifabra też jest zaje**sty, bo nawiązuje w dużym stopniu do warcrafta, szczególnie ta tabliczka "Temple of boom", która wisi na laboratoriach goblińskich w Wc3. Nie wiem, które wybrać...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wg mnie można zrobić coś na wzór hiveworkshop i dać dwie skórki do wyboru, a razem z nimi loga.. Już sam nie wiem.. Trudna decyzja.

Z tym Starcraftem, nie jestem pewien. Naprawdę niewiele stron wspiera Starcraft i niewiele jest również do niego modeli. Plus jeszcze ta grafika, która według mnie nie pasuje do wielu modyfikacji. Widziałem moda Warcraft w Starcrafcie i inne mody fantasy/średniowiecze. Jak na razie nie widzę, żeby Starcraft się rozwijał. Jak na razie ludzi ciekawi bardziej fantasy, niż Science-Fiction.

Nie wiem.. Może trochę pokręciłem, ale to i tak finalnie będzie decyzją admina, które logo i skórka będzie na forum.

EDIT:
Proponuję założyć drugi temat w sprawie estetyki forum, ponieważ jest to grubszy temat i nie jest to tylko kwestia loga.
Reply }}}
Podziękowanie od:
No ok, ale trzeba też mieć na uwadze, że jak chcemy takie logo jak na szkicu Bezifabra, to trzeba to zrobić dokładnie. Jakieś te wszystkie śrubki, cienie itp. Tak aby było na maksa profesjonalnie, oczywiście inne kolory, albo styl, żeby nie łamać praw autorskich tamtego logo. Ew myślałem nad inną kolorystyką mojego logo. Założę inny temat jak zrobię jeden projekt logo jeszcze Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
A w jakiej kolorystyce chciałbyś to logo? Też bym teraz pokombinował.. Bo takie logo zajmuje sporo czasu, więc zaczął bym od razu.

EDIT:
Narysowałem taki szkic.. Jest w innym stylu, ale bardzo profesjonalnym.
[Image: dv2.PNG]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Powiem tak, dobre logo zajmuje od pyty czasu, robilem pare logo w zyciu i wiem, ze zabawy z tym jest tak jak wspomnialem wczesniej... od pyty Duży uśmiech Ale trzeba pamiętać o najważniejszych aspektach:
- logo ma być proste, na tyle, żeby zapadło każdemu w pamięć, ale też, żeby każdy je szybko mógł opisać. Jeżeli założenia co do forum się sprawdzą i będzie to na lata, to musi przyciągać uwagę ludzi, musi rzucać się w oczy być pewne siebie.
- Nie łącz więcej niż dwóch czcionek i trzech kolorów jeżeli chcesz zrobić proste, jak np. logo coca coli. Jest proste, ponadczasowe i takie właśnie ma być idealne logo.
- Jeżeli robisz logo na wzór tamtego, to już muszą być śrubki, kawałki metalu itp. I to juz zajmie Ci kilka godzin, foto sklep by Ci to ułatwił, a gimpem będziesz dłużej się bawił w takie rzeczy.
- Jeżeli robisz w stylu mechanicznym, to musi być coś na zasadzie: http://kanehoku.files.wordpress.com/2011...crest1.jpg
niby mechaniczne a nie futurystyczne. Jakieś śruby, klucze takie właśnie ryje goblina sa mile widziane, oczywiście bez przesady.
- I jeszcze też miej na uwadze, że trzeba zrobić skróconą wersję logo, logotyp np. jako miniaturka u góry strony. Jak litera "H" przy Hiveworkshop Uśmiech W tym przypadku byłoby to "G" które wygląda jak klucz Duży uśmiech Więc projektując logo też pamiętaj o tym Uśmiech

Co do kolorów, które ja chce, obojętnie. Aby pasowały do siebie Uśmiech I nawiązywały do Warcrafta, jeżeli robisz proste logo, to będzie łatwiej z trudniejszym musisz posiedziec nad detalami, więc to już jest Twoje kwestia Uśmiech Na początku zająłbym się skórką, bo ja mam jedną koncepcję w głowie, a nawet teraz dwie. Więc później zrobimy burze mózgów i ew połączymy nasze pomysły Duży uśmiech A skórka jest teraz najistotniejsza, aby zachęcała do odwiedzenia forum Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.