• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Znalazłem błąð! - Temat zbiorczy
#31
No na stacjonarnym komputerze mi nie działa. Klikam, strona się odświeża, ale nieprzeczytane się nie odznaczają.

Amator kobiet, whiskey, fajek i Warcrafta.

Dawca szpiku dla Kel'Thuzada i honorowy członek Kultu Potępionych.
Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#32
Widzę już Dekajo, masz rację, w wolnej chwili dokładnie się temu przyjrzę bo nie mam na razie pomysłu co może powodować problem, dzięki!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#33
"Today's Birthdays" nie przetłumaczone
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#34
Jak się piszę pogrubieniem, kursywą, podreśleniem, kolorami, to czasami dzieją się dziwne rzeczy z tekstem. Tzn. tekst zapełnia się " /font" lub innymi takimi rzeczami, teraz już nie pamiętam, ale czasem to się w ten sposób psuje
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#35
Kopiowanie cytatów działa jedynie w pełnym poście, przy szybkiej odpowiedzi nie.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#36
co to jest kopiowanie cytatów?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#37
Jeśli klikniemy "Odpowiedz" na post, a następnie skopiujemy powstały cytat w polu odpowiedzi do pola pełnej odpowiedzi na innej karcie przeglądarki, skopiuje się poprawnie. Jeśli skopiujemy do pola szybkiej odpowiedzi, skopiuje się źle, jako tekst.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#38
Gdy używam strony przez telefon i zmieniam menu na 'desktop menu' to strona nie orientuje się wcale w co klikam. Mianowicie kiedy chcę przybliżyć stronę np tematu by odpowiedzieć na niego to mnie przekierowywuje na nowy wątek jakbym zły przycisk wciskał albo zamiast dać 'podziekowanie' rzekomo klikam na 'dodaj punkt reputacji'.
Nie lubię mobilnej strony a ten problem zaczął się mi pojawiać przez ostatni tydzień i zawsze jak coś chce odpowiedzieć to muszr używać PC zamiast telefonu Smutny.
Nie sądzę by była to wina mojego telefonu bo mam dobrą kalibrację inne strony działają bez zarzutów w co kliknę tam mnie przenosi. Jakieś sugestie Jarvin?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
#39
Mam dla was do rozwiązania dwa błędy:

http://www.goblinfactory.pl/showthread.php?tid=1397
http://www.goblinfactory.pl/showthread.php?tid=1396
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
#40
Nie wiem, czy opłaca się jeszcze zgłaszać ten błąd (w związku z tym, że niedługo kończy się termin zbiórki), ale co mi tam - od jakiegoś czasu nie mogę zalogować się na wersji mobilnej forum, po prostu przyciski "zaloguj" i "stwórz nowe konto" nie działają, jakby nie były nawet interaktywne.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment
   
O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.