• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Znalazłem błąð! - Temat zbiorczy
No na stacjonarnym komputerze mi nie działa. Klikam, strona się odświeża, ale nieprzeczytane się nie odznaczają.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Widzę już Dekajo, masz rację, w wolnej chwili dokładnie się temu przyjrzę bo nie mam na razie pomysłu co może powodować problem, dzięki!
Reply }}}
Podziękowanie od:
"Today's Birthdays" nie przetłumaczone
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak się piszę pogrubieniem, kursywą, podreśleniem, kolorami, to czasami dzieją się dziwne rzeczy z tekstem. Tzn. tekst zapełnia się " /font" lub innymi takimi rzeczami, teraz już nie pamiętam, ale czasem to się w ten sposób psuje
Reply }}}
Podziękowanie od:
Kopiowanie cytatów działa jedynie w pełnym poście, przy szybkiej odpowiedzi nie.
Reply }}}
Podziękowanie od:
co to jest kopiowanie cytatów?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jeśli klikniemy "Odpowiedz" na post, a następnie skopiujemy powstały cytat w polu odpowiedzi do pola pełnej odpowiedzi na innej karcie przeglądarki, skopiuje się poprawnie. Jeśli skopiujemy do pola szybkiej odpowiedzi, skopiuje się źle, jako tekst.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Gdy używam strony przez telefon i zmieniam menu na 'desktop menu' to strona nie orientuje się wcale w co klikam. Mianowicie kiedy chcę przybliżyć stronę np tematu by odpowiedzieć na niego to mnie przekierowywuje na nowy wątek jakbym zły przycisk wciskał albo zamiast dać 'podziekowanie' rzekomo klikam na 'dodaj punkt reputacji'.
Nie lubię mobilnej strony a ten problem zaczął się mi pojawiać przez ostatni tydzień i zawsze jak coś chce odpowiedzieć to muszr używać PC zamiast telefonu Smutny.
Nie sądzę by była to wina mojego telefonu bo mam dobrą kalibrację inne strony działają bez zarzutów w co kliknę tam mnie przenosi. Jakieś sugestie Jarvin?
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.