• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

QUIZ wiedzy o świecie Warcrafta
Witam Duży uśmiech
Ciężko mi uwierzyć, że nikt nie założył takiego tematu. W ramach rozruszania i rozwinięcia trochę forum postanowiłem to zmienić.
Zasady są identyczne jak w przypadkach innych quizów. Jedna osoba zadaje pytanie i ta, która poprawnie na nie odpowie zadaje kolejne po tym jak autor pytania uzna odpowiedź Uśmiech

Pierwsze pytanie:
Jaka planeta była ojczystym światem Eredarów i Draenei? Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Argus.

Jak nazywał się wierny rumak Arthasa?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Invincible

Jak się nazywała istota która nakłoniła orków do rozpoczęcia inwazji Azeroth?
Reply }}}
Podziękowanie od:
To podchwytliwe chyba Jarvinie Język
Kil'Jaden skłonił orków do współpracy, jednak to Medivh sprowadził ich do Azeroth i chciał ich wykorzystać do zniszczenia królestwa ludzi. Taka odpowiedź jest w porządku?

Kim był Skrzydła Śmierci zanim stał się zły?
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Neltharion - Strażnik Ziemi, jeden ze Smoczych Aspektów.

Jak nazywało się plemię/imperium trolli, z którego wywodzą się wszystkie inne plemiona?
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zandalari

Czym walczył Broxigar I od kogo tą broń otrzymał?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Drewnianym toporem, otrzymał tą broń od Malfuriona i Cenariusa

Kto zabił Garithosa?
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Reply }}}
Podziękowanie od:
Varimathras pod rozkazem Sylvanas.

Jak nazywał się pierwszy satyr?
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Pierwszy satyr nazywał się Xavius

Kto był pierwszym królem Lordaeonu?
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Reply }}}
Podziękowanie od:
No więc Lordaeron został założony przez wydziedziczonych lordów ze Strom, stolicy królestwa Arathoru. To pierwsi królowie?

Axator
To podchwytliwe chyba Jarvinie Język
Kil'Jaden skłonił orków do współpracy, jednak to Medivh sprowadził ich do Azeroth i chciał ich wykorzystać do zniszczenia królestwa ludzi. Taka odpowiedź jest w porządku?

A to nie był czasem Sargeras, który był wtedy w ciele Medivha?

Z kim walczył Varian Wrynn, w momencie kiedy przez podstęp Katarany Preston znalazł się u wybrzeży Durotanu? Został wtedy zniewolony przez Rehgara.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Może nie gnajmy tak z pytaniami i poczekajmy, aż autorzy pytań potwierdzą odpowiedź, skoro nie jesteśmy pewni. Ja osobiście uważam, że odpowiedź na pytanie Jarvina, co do istoty, czyli jakby nie patrzeć bytu innego niż człowiek to Sargeras. To taka moja mała sugestia Uśmiech Na przyszłość starajmy się o tym pamiętać Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Saran, czy to był wielki krokodyl? Nie jestem pewien czy o to ci chodziło.

Edit: Co stało się po śmierci Y'shaarja, najsilniejszego z old godów?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Tak, krokodyl.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Przy ostatnim dechu Y'shaaraj wypuścił na świat siedem głównych Sha.
Dodatkowo Tytani zauważyli, że uśmiercenie starożytnych równie dobrze może oznaczać śmierć Azeroth.
Jego serce zamknęli w skarbcu, które odnalazł potem Garrosh etc. etc.

Jeśli moja odpowiedź jest poprawna (czekamy na potwierdzenie)
Co odpowiadało za szaleństwo Wysoko Urodzonych, którzy założyli osadę na Tirisfal Glades?
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ciężkie pytanie ale chyba wiem :-P Przyczyną były pochowane szczątki Tyr'a i Zakazj'a i ich mocy Świata i Ciemności z czasów gdy Vrykulowie przybyli do Lordaeronu uciekając przed Ymironem. Kto był odpowiedzialny za śmierć Cairne'a Bloodhoofa i jak do tego doszło?
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
4 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.