• 3 Vote(s) - 4.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

World of Warcraft - the Wrath of the Lich King
Witam wszystkich.

Nie wiem czy znacie, pamiętacie jedną z moich starych map z 2006 roku zatytułowaną WotLK - ORPG mapa World of Warcraft z dodatkiem Króla Lisza.

[Image: lichkingba.jpg]

Otóż, zabrałem się za update ostatniej wersji sprzed 2 lat, 3.1. Niestety przez niektóre niedogodności mapa na razie będzie tworzona w języku angielskim. Mam nadzieję, że ten update nie zajmie mi wiele czasu Oczko, wkrótce zapodam jakieś screeny i skopiuję dane z linka.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Ciężko zrobić mapę wow na multi ze względu na wagę modeli.. Na botach są ograniczenia do iluś tam mega, a jak sam hostujesz, też nie jest za ciekawie..
Wiem, bo kiedyś próbowałem zrobić taką mapę.. Sama lokacja startowa night elfów zajmowała mi kilka mega..

Życzę powodzenia i nie mogę doczekać się screenów, bo chcę zobaczyć, jak to wygląda
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Fajnie, że nad tym znowu popracujesz. Czekam na scr Duży uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Tutaj by można wykorzystać sposób na >8MB mapę, bo grałem ale modele i tekstury z 11 letniego WC3 trochę psują założenia mapy. Ale i tak świetnie się gra i czekam na update.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Możesz zrobić zmodowane archium MPQ z modelami z WoWa. 8 GB wtedy nie będzie stanowiło limitu. Jest to dość pracochłonne, ale daje możliwość hostowania mapy, która ma nawet 30GB+. Warunkiem jest, to, że każdy musi pobrać nowe MPQ i zastąpić stare, aby mógł w to zagrać z kimś przez sieć. Praktycznie ktoś kto zna się na luncherach, dogłębnych modach, mógłby zrobić możliwość wyboru pliku MPQ (oryginalne i zmodowane) przy uruchamianiu Wc3. Bez tego, aby zagrać w jakąkolwiek inną mapę trzeba będzie zastępować pliki MPQ.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
I jak tam praca nad mapą ^^ ?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Odpowiem za twórce: Stanęła już dawno temu.
[Image: smiley.gif][Image: sad.gif]
a
[Image: 7XHzOkps.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Brzetysław wieczny optymista
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.