• 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Three Clans v.1.0u

Three Clans v.1.0 (unprotected)
Rodzaj mapy: offense
Przeznaczenie mapy: multiplayer
Liczba graczy: 3
Opis: Dwie sprzymierzone dynastie, orkowych klanów, dążą do ekspansji nad małą wyspą pośrodku morza, aby ich cel się powiódł, muszą pokonać trzecią dynastię, posiadającą potężną armię.
Autor projektu: Vamper
Pobierz: Three Clans v.1.0u 
Uwagi: brak. -norma
Screeny:
[Image: SO2q1BO.jpg]
[Image: PRWfKSK.jpg]
[Image: XQYDchb.jpg]
[Image: s9XCymO.jpg]

Oryginalna wiadomość autora:
Chciałbym zaprezentować nową-starą mapę Three Clans

Krótki Opis:
Jest to mapa multiplayer, na której jest wyspa i trzech graczy (klany orków: Wei, Wu i Shu. Ale prawdopodobnie istnieje jeszcze czwarty gracz). Na początku jest zawieszenie broni co daje czas na przygotowanie się do wojny. Czyli gracze są między sobą neutralni i nie mogą przekraczać swoich granic przez 10 minut. Kiedy czas mija wtedy rozpoczyna się zabawa.

Cel :
Dwóch graczy ma małe terytoria i są sojusznikami. Natomiast trzeci nie ma żadnych sprzymierzeńców ale ma potężną bazę. Celem tej gry jest zniszczenie głównej bazy wroga, nim się tego dokona trzeba zniszczyć zgodnie z celem misji odpowiednie budynki, bo główny budynek każdego gracza jest niezniszczalny.

Bohaterowie:
Każdy gracz ma już wyznaczonych swoich trzech "nowych" bohaterów na mapie. Poziom maksymalny rozwoju każdego bohatera sięga do 20.

Rasy:
- Tylko Orkowie

Orkowie zamiast Peonów mają Inżynierów. Inżynierowie nie potrafią tylko zbierać surowców i atakować. Kopalnie Złota znajdują się tam tylko do ozdoby. Aby zdobyć surowce trzeba albo czekać co 3.5 minuty i wtedy otrzymujemy
po 500 złota i drewna albo jak zniszczymy wrogą warownię, Hall, Fortecę to wtedy otrzymujemy po 700 złota i drewna.

Więcej informacji i ciekawostek  na samej mapie i w zakładce "misje" jest tam wszystko opisane.

Tą mapę zrobiłem pół roku temu więc doceńcie mój trud Uśmiech
Lucius: Temat edytowałem, dla poprawy jego wyglądu. W razie pytań pisać na PW.
A człowiek pokonał bestię, która wróciła do Królestwa Beliara...
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
A dasz to na speedyshare?
Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Miałem to kiedyś na kompie.. xD LOL

EDIT:
Daj to na epicwar.com
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bezifabr Wrote:epicwar.com

Tylko mapa ma rozszerzenie w3x a tam tylko można wgrać z rozszerzeniem w3m. Próbowałem zamienić na w3m ale gówno dało pomocy lub daj mi inny hosting map
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
daj to na speedyshare, tam szybko i wygodnie XD

Attached Files
.gif   Logo.gif (Size: 17.84 KB / Downloads: 14)
Website Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dekajo Wrote:daj to na speedyshare, tam szybko i wygodnie XD
No dobra ale dziś w piątek
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dobra po wielu próbach udało Mi się wrzucić na epicwara.com. Trzeba było tylko autora zmienić Uśmiech . Macie link do mapy w opisie jak ktoś chce zagrać + poprawki do mapy.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.