Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS "TWORZENIE RASY" - do wygrania karta podarunkowa Battlenet
Gdyby ktoś jeszcze robił rasę to by sie dawno ujawnił, a nie teraz kiedy jest juz po terminie. Wniosek nasuwa sie sam ?
Odpowiedz
Nie, wena mi spadła, może kiedyś poza konkursem ją skończę ale raczej nie
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Obrazek: rrGaPK4.gif]
Odpowiedz
No to wszystko wiadomo rasa Axatora vs rasa moja.

Ściągajcie, grajcie i oceniajcie która lepsza.
Odpowiedz
I czytajcie opisy a nie potem mówicie ze nie rozumiecie ?
Odpowiedz
(24.09.2016, 16:20)Axator napisał(a): I czytajcie opisy a nie potem mówicie ze nie rozumiecie ?

To nie to że hejce czy coś, ale rasa powinna być przejrzysta by nie trzeba było czytać opisu xD
Odpowiedz
(24.09.2016, 17:12)m1eci0 napisał(a): To nie to że hejce czy coś, ale rasa powinna być przejrzysta by nie trzeba było czytać opisu xD

Bo przecież domyśliłbyś się sam że to ghoul zbiera drewno a nie akolita gdybyś najpierw nie przeszedł kampanii. Mam całą kampanię zrobić? Nie to jest celem konkursu
Odpowiedz
Tak domyśliłbym się, bo rasa nieumarłych jest przejrzysta.
Odpowiedz
Grałem co najmniej 2 mecze z osobą która miała nieumarłych i po 5 minutach stwierdzała że ma zbugowaną rasę, i że się nic nie da zrobić...
Odpowiedz
Powoli będziemy musieli się przygotowywać do głosowania? Na pewno nikt jeszcze nie zrobił rasy :)
Odpowiedz
Wyglada na to ze nie, Wrath. Nie ma co tego przeciagac ;)
Odpowiedz
Szkoda, że odkryłem forum tak późno, inaczej chętnie wziąłbym udział w konkursie. Życzę powodzenia obu uczestnikom  ;)  !
Odpowiedz
No wiec stalo sie, wczoraj mielismy date rozstrzygniecia konkursu. Tak wiec razem z Axatorem czekam na wasze glosy. 

@WrathAmon
Moze jakas ankieta dla glosujacych?
Odpowiedz
Hmm, wygrał Stachu, ale konkurencja była niewielka.
Proponuję zrobić na nowy rok następny konkurs, myślę, że zaangażuje się więcej osób.

Odpowiedz
(11.10.2017, 05:24)Martinez napisał(a): Hmm, wygrał Stachu, ale konkurencja była niewielka.
Proponuję zrobić na nowy rok następny konkurs, myślę, że zaangażuje się więcej osób.

Ja sie piszę na to :)
Odpowiedz
Nie pamiętam, czy tego wcześniej gdzieś nie pisałem,
ale mam ogromną mapę/projekt, którą współtworzę z członkiem forum. Tereny są na wykończeniu.
Sam projekt jest w stylistyce MMO hack & slash, ale będzie można go przerobić, aby pasował do turnieju.

Całość ogarnę na 100% na pierwszą połowę wakacji.
A co do samych zasad turnieju... hmm, wydaje mi się, że najciekawszym wyjściem byłoby ogarnięcie czegoś w stylu Igrzysk Śmierci.

---------------
Każdy gracz na początku tworzy swojego bohatera. Wybieramy klasę, początkowe skille, (może i pierwszy przedmiot)
i zostajemy rozrzuceni po mapie. 
Następnie będziemy musieli poznajdywać odpowiednie itemy (złożyć nasz build) i tropić graczy.
Mapa będzie o tyle wyróżniać się na tle innych turniejów, że będzie podzielona na wiele segmentów / jaskiń.
Gracze między sobą będą mogli nawiązywać sojusze/ wymieniać się bronią i razem czaić się na bezbronnych przeciwników.

Zasady: Wygrywa ostatnia żywa osoba na mapie.
Po śmierci każdego gracza, lokacja wszystkich pozostałych zostaje ujawniona na 1 minutę.

Itemy: W grze będą nietypowe bronie miotane, które ułatwią nam przetrwanie; bomby, pociski, trucizny, pułapki oprócz tego apteczki,
szereg nowych pancerzy i oręży.
Po śmierci każdego gracza, na mapie (jak w wormsach) w losowych miejscach będą spadać różne przydatne przedmioty. Również z samego trupa
możemy zabrać ekwipunek.

Nagrody: Jak już pisałem, od artów, przez zwycięskie mapy, dyplomy, do
pieniężnych trofeów. Za wcześnie by o tym pisać, ale zwycięzca może liczyć na solidne honorarium.

-----------------
W sumie bardziej niż sam film, zainspirowało mnie do tego anime Btooom! 
(serio niektóre anime są cholernie dobrze napisane i niejeden reżyser filmowy mógłby się od nich uczyć)
Mógłbym zrobić jakiś prosty rajd, escape, wykorzystać gotową mapę, ale chce stworzyć coś naprawdę wciągającego.

W turnieju oczywiście ja też wezmę udział, dlatego mapa będzie dostępna do testów dla każdego, a wszystkie itemy, bonusy
i inne rzeczy będą generowane losowo.
Tyle. a próba bogów 12 maja. (też kiedyś będzie na turnieju) Pozdro ;p

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości