• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ostatni Bastion
[Image: beznazwy2uz.jpg]

Ostatni Bastion to kampania w stylu RPG.

Ostatni Bastion - Pierwszy Zwiastun
Ostatni Bastion - Wprowadzenie
Ostatni Bastion - Fragment Rozgrywki (część pierwsza)
Ostatni Bastion - Fragment Rozgrywki (część druga)  

Fabuła:
Lady Sylvanas toczy wojnę z Królem Liszem na skutej lodem krainie Northrend, pod jej nieobecność władze w Lordaeronie nad Opuszczonymi przejął upiorny władca Varimathras.
Niedobitki Ludzi pod dowództwem Godryka rycerza Srebrnej Dłoni założyli w górach Alterac Nowy Szkarłatny Bastion.
Godryk to wybitny dowódca który planuje wykorzystać narastający konflikt miedzy Opuszczonymi, a Plagą.
Jego celem jest miasto Arden w którym od wielu miesięcy trwają krwawe walki...

Szkarłatna Krucjata:
To religijna organizacja poświęcona zwalczaniu nieumarłych. Są oni głównym wrogiem opuszczonych. Wielu rycerzy Srebrnej Dłoni pozostało w Lordaeron z wielu powodów, od
przegapienia okazji do ucieczki, po poczucie obowiązku oczyszczenia ojczyzny z nieumarłych. Po zniszczeniu Lordaeron na ich oczach, oraz z wiedzą, że Arthas ich zdradził, niektórzy
rycerze oszaleli. Polują oni na nieumarłych w Lordaeron z przerażającą gorliwością. Ci rycerze nigdy nie przyznają, że kroczą tą samą mroczną ścieżką, która zaprowadziła Arthasa do
zguby, lecz nieliczni dalej kierują się trzema cnotami. Ci, którzy sprzeciwią się swym przywódcom są postrzegani jako sympatycy nieumarłych i zostają zgładzeni.
Wielu służy Szkarłatnej Krucjacie ze strachu, gdyż sprzeciw oznacza natychmiastową śmierć.

Bohater:
Głównym bohaterem Ostatniego Bastionu jest pół-elf o imieniu Lowerth. Wychował się on w slamsach w mieście Arden. Po opuszczeniu miasta, stał się jednym z najlepszych
łotrzyków w Lordearonie. Rozesłano za nim list gończy po całym królestwie, jednak nikt nie był w stanie go dopaść. Gdy nadeszły czasy plagi, Lowerth wraz ze swoją wierną grupą
rabusi schował się w Srebrnym Lesie, gdzie napadał na kupców, podróżujących głównym traktem. Gdy Arthas zabił swojego ojca Terenasa, dając królestwo na pastwę nieumarłych,
Lowerth przyłączył się do Garitosa. Gdy przywódca przymierza dogadał się z Mroczną Panią, Lowerth opuścił przymierze z zamiarem zabicia prawej ręki Sylvanas. Zasadzka na
Varimathras się nie powiodła, sam Lowert został ranny, a jego ludzie zginęli. Lowertha znalazł i ocalił Godryk, czyniąc go członkiem Szkarłatnej Krucjaty...

Religia:
W tych mrocznych czasach dla Lordaeronu, gdy światłość prawie całkowicie opuściła te ziemie, w sercach ludzkich pojawiła się iskra nadziei, tą iskrą jest nowo powstały kult
religijny ślepo wierzący w potęgę Świętego Ognia. Wyznawcy tego kultu wierzą, że Święty Ogień wypali rany i pokona wrogów ich ojczyzny. W zaledwie w ciągu dwóch lat kult
zdobył wielkie poparcie wśród członków Szkarłatnej Krucjaty, Godryk uznał go za silnego sprzymierzeńca w walce z potępionymi, dlatego jako pierwszy przeszedł chrzest ognia
stając się Strażnikiem Świętego Ognia. W ślad za nim poszło wiele rycerzy Szkarłatnej Krucjaty...

Muzyka:
Muzyka użyta w Ostatnim Bastionie

Intro
Temat: Arden w ogniu
Temat: Rozmowa Upiorów
Temat: Obrzeża Ardenu
Temat: Arden
Temat: Podziemna Krypta
Walka
Walka
Walka  
Walka z Boss'em
Outro

Pobierz:
Jeśli link wygasł daj mi znać na pw
Kampania - Demo

Ciemna strona mocy:
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!!!
Przejście dema by Scarab

Status:
Intro - 100%
Arden - 95% (Wymaga poprawek)
Wyspa 1 - 90% (Wymaga poprawek)
Podziemia - 80%
Wyspa 2 - 50%
Arden Zniszczony - 50%
Outro - 99% (Drobne poprawki i wymaga testów)
Reply }}}
Podziękowanie od:
No to czekam Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Midas Wrote:No to czekam Duży uśmiech

Im więcej się bawię w edytorze tym więcej rzeczy do poprawienia znajduję xD Także kiedy demo... Może ten tydzień może następny.

A tak w między czasie: Retexturowany ekran kampanii, co sądzicie?

[Image: at0n.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bardzo fajnie to wygląda Duży uśmiech Podoba mi się to co zrobiłeś z murami Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mury naprawde ciekawe, bardzo realistycznie to wygląda. Jedynie może co byś jeszcze zmienił to niebo na jakieś mroczniejsze, taka tam moja sugestia Oczko.
Reply }}}
Podziękowanie od:
P.s. Ten wyżej to ja Duży uśmiech,
Nawet nie bylem zalogowany a dodalem komentarz.
Skarab, tak byc powinno?

//dzięki że to zauważyłeś, poprawiłem zezwolenia na pisanie użytkownikom, powinno być już ok. Język
Reply }}}
Podziękowanie od:
Shadow, jak będziesz zmieniał niebo na mroczniejsze, to możesz też dać inny odcień zbroi, żeby też był mroczniejszy Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Próbowałem zmienić niebo na mroczniejsze. Ale wtedy chmury kijowo wyglądają, a i promienie słoneczne lepiej widać, co daje słaby efekt przy ciemniejszym niebie.

Próbowałem też znaleźć texturki odpowiadające przyciskom. Ale jest tego dużo i nie wiem które to są te do kampanii. Bo chciałem zmienić niebieskie przyciski na czerwone. Niestety poległem. xD
Reply }}}
Podziękowanie od:
Shadow, kawał dobrej roboty! Czekam na rozwój i demo!
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dekajo Wrote:Shadow, kawał dobrej roboty! Czekam na rozwój i demo!

Jak dobrze pójdzie, to w tym miesiącu będzie demo.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zajebista wiadomość Duży uśmiech Może podzielisz się jakimiś nowymi screenami? Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
WrathAmon Wrote:Zajebista wiadomość Duży uśmiech Może podzielisz się jakimiś nowymi screenami? Duży uśmiech

Jestem za!
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja czekam na jakieś screeny w zimowych klimat, bo te wyglądają epicko Duży uśmiech szkoda, że całej kampanii nie robisz w okresie zimy. Jak o mrozach mowa, to znalazłem takie coś http://www.hiveworkshop.com/forums/map-d...rs-214051/
Wygląda również przekozacko, ale mogliby dać inną teksturę na ziemie, polecam w ramach inspiracji Uśmiech Może przerobisz całą kampanię na taki klimat Duży uśmiech

PS
Jakbyś zrobił coś podobnego, (chodzi mi o to, że dobrze zrobili motyw ośnieżonych dachów, zadbali o detale, to daje ciekawy efekt, ale już drzewa i właśnie te tekstury psują klimat) to mogłoby to wyjść na dobre Uśmiech Chyba, że nie planujesz dodania/edycji terenu na zimę. W każdym razie polecam jeszcze prace tego gościa: http://www.hiveworkshop.com/forums/terra...ps-230243/
A zwłaszcza jego Ironforge Mountain. On zrobił odwrotnie niż tamci, dał zajebiste podłoże ale modele z wowa niszczą cały efekt. Więc możesz zrobić podobne tekstury i połączyć obie koncepcje w jedno, ew pokombinować z misją pierwszą dla lepszego efektu Duży uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
WrathAmon Wrote:Ja czekam na jakieś screeny w zimowych klimat, bo te wyglądają epicko Duży uśmiech szkoda, że całej kampanii nie robisz w okresie zimy. Jak o mrozach mowa, to znalazłem takie coś http://www.hiveworkshop.com/forums/map-d...rs-214051/
Wygląda również przekozacko, ale mogliby dać inną teksturę na ziemie, polecam w ramach inspiracji Uśmiech Może przerobisz całą kampanię na taki klimat Duży uśmiech

PS
Jakbyś zrobił coś podobnego, (chodzi mi o to, że dobrze zrobili motyw ośnieżonych dachów, zadbali o detale, to daje ciekawy efekt, ale już drzewa i właśnie te tekstury psują klimat) to mogłoby to wyjść na dobre Chyba, że nie planujesz dodania/edycji terenu na zimę. W każdym razie polecam jeszcze prace tego gościa: http://www.hiveworkshop.com/forums/terra...ps-230243/
A zwłaszcza jego Ironforge Mountain. On zrobił odwrotnie niż tamci, dał zajebiste podłoże ale modele z wowa niszczą cały efekt. Więc możesz zrobić podobne tekstury i połączyć obie koncepcje w jedno, ew pokombinować z misją pierwszą dla lepszego efektu

Mam zimowe mapy. Intro i samouczek to zimowa mapa. Finał to zimowa mapa. Outro to zimowa mapa. Całej kampanii nie będę przerabiać. Za dużo roboty Duży uśmiech

Obiecane scr:

[Image: 1cct.jpg]
[Image: bq6a.jpg]
[Image: jzxq.jpg]
[Image: jd0g.jpg]
[Image: 5c1h.jpg]
[Image: 9z77.jpg]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Łał! Może to dziwne stwierdzenie, ale przekozacko! Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.