• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Korona Śniegu i Krwi (Koniec)
Chciałem oznajmić że kończę projekt jakim była "Korona Śniegu i Krwi" prolog i 16 map pełnej kampanii były gotowe ale spalił mi się dysk... wszystko stracone kilka miesięcy pracy do kosza. Od kilku dni pracuję nad nowym projektem jakim jest kampania w stylu RPG SPOZA uniwersum warcrafta w moim własnym wykreowanym przeze mnie uniwersum. I szczerze powiedziawszy robienie RPG jest przyjemniejsze dla mnie i wychodzi mi to dużo lepiej. Więcej szczegółów jutro na Goblin Factory w dziale projektów. Chciałem osobiście podziękować Jarvinowi i Axatorowi za słowa wsparcia i pomoc na forum. Pozdrawiam wszystkich.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ale kicha, Xan. 

Chyba wszyscy tu na forum wiemy jak to jest stracic swoje cenne miesiace a czasami nawet lata prac nad projektem. 

Cóz, nie pozostaje mi nic innego jak tylko zyczyc powodzenia w Twoim nowym RPG Oczko.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
(21.08.2016, 21:10)LordStachu Wrote: Ale kicha, Xan. 

Chyba wszyscy tu na forum wiemy jak to jest stracic swoje cenne miesiace a czasami nawet lata prac nad projektem. 

Cóz, nie pozostaje mi nic innego jak tylko zyczyc powodzenia w Twoim nowym RPG Oczko.

Dzięki za słowa otuchy. Dodam tylko że największa misja była misja numer 8. W skrócie Krwawe Elfy wraz z Śnieżnymi Elfami broniły korony lodu i Bolvara przed płonącym legionem a na końcu wszyscy rycerze śmierci przybyli i bitwa została zwyciężona. No ale cóż RPG zostanie ujawnione już jutro!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
@offtopic: Niech zgadnę, wszystko było we krwi i nagle z tronu korony lodu wstał ubrany na biało kierowca autobusu i zaczął klaskać? Duży uśmiech

Smutna wiadomość, to i tak lepsze niż tasować projekty jak karty i żadnego nie skończtyć nawet w 50%

Życzę powodzenia przy RPGu. Work hard go pro Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
No cóż, po tej ulepszonej 1 misji przyznam że czekałem na kampanię. Po tamtym remaku mogło faktycznie wyjść coś fajnego ale co się stało to się stało. Poprosił bym może o jakieś może ze 2 questy nawiązujące do pierwszej wersji kampanii np. Krasnolud wraz z garnizonem który oferuję Ci dostęp do jakichś fajnych sklepów pod warunkiem daniny. Ale zanim gracz opuścił by obóz ci rzucają się na niego mówiąc że ten nie płaci daniny :p
Niezrozum mnie źle, tamta misja była tak "Nietypowa" że wryła się w pamięć jako ciekawe wspomnienie Uśmiech nie że się nabijam ale chyba każdy kto zagrał to pamięta te misję i uśmiechnął by się pod nosem widząc takie oczko dla znających temat ;p
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dzięki za miłe słowa Uśmiech
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.