• 4 Vote(s) - 3.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Smocze Opowieści (RPG)
A tam od razu zdrowiej. Zdrowy jestem tylko to są cele "Odchudzająco-Uzdrowiskowe" chodź z tym pierwszym nie ma nic wspólnego xd
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: eaaa95a631b78ad0gen.png]
Zniszczona karawana Uśmiech
No to jak mi wyszło? :Język
Jass New Gen Pack World Editor <3
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dodał bym nierozłożone ciała jakichś żołnieży i rozrzucone zaopatrzenie
np gdyby to bylo azeroth to kilku footmanow i z 2 gruntow D:
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
Wszyscy z karawany uciekli i jest quest aby ich odnaleźć Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
no ale jacys martwi chyba byli no wszyscy nie uciekli chyba nie
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
Przekazuję to ze smutkiem ale straciłem główną mapę do Smoczych Opowieści a projekt zostaje oficjalnie ZAWIESZONY. Postaram się odbudować to co straciłem ale oczywiście zajmie mi to długo.
Reply }}}
Podziękowanie od:
;;;((((
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
W sumie poważnie zastanawiałem się na porzuceniem Smoczych Opowieści... ale cholera tyle już nad tym pracowałem! Nie porzucę tego kurczę no Uśmiech
Odbudowa powoli ale idzie... w sumie to zaczynam w zasadzie od zera więc trzymajcie kciuki!
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dlatego dobrze jest miec kopie zapasowe chociazby w chmurze jakby cos poszlo nie tak Uśmiech
Szkoda, Xanie. Mamy nadzieje, ze to Cie jednak nie zniecheci. Popytaj swoich testerów. Moze maja oni jeszcze w miare najnowsza wersje Twojego projektu. Wiem jakie to uczucie, tez tak mialem przy Everdenie, ale ja sie poddalem - Ty nie mozesz Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mapy głównej testerzy nie dostawali i najnowszą wersję mam ok. początku prac :/
Chwilowo robię Trailer o tytule "Opowieść... o Wojnie"
Jeszcze będzie "Opowieść... o Smokach" i "Opowieść o... Pogromcach" a dalsze trailery pomyślę Uśmiech
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
2 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.