Poll: Na ile oceniacię mapę
This poll is closed.
1
0%
0 0%
2
66.67%
2 66.67%
3
0%
0 0%
4
0%
0 0%
5
33.33%
1 33.33%
6
0%
0 0%
7
0%
0 0%
8
0%
0 0%
9
0%
0 0%
10
0%
0 0%
Total 3 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ashelave Bosses
Ostatni pracowałem nad mapą multiplayer od 3 do 12 osób. To nie jest mapa z fabułą, chcę jeszcze powiedzieć że to jedna z moich pierwszych map więc mogą pojawić się błędy.

Chciałbym dodać że mapa wymaga dodatku The Frozen Throne

Attached Files
.w3x   AshelaveBosses.w3x (Size: 152.03 KB / Downloads: 10)
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Nic konkretnego takie 1+/10.

Terenowcem nie jestem ale kiepski teren.
Po 2 bossie nie da się przejść dalej.
Standardowi herosi i standardowi bossowie.
Nic kreatywnego
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(31.08.2016, 08:23)m1eci0 Wrote: Nic konkretnego takie 1+/10.

Terenowcem nie jestem ale kiepski teren.
Po 2 bossie nie da się przejść dalej.
Standardowi herosi i standardowi bossowie.
Nic kreatywnego

Postaram się zmienić
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Axio co byś powiedział na jakiś system scalowania lvli przeciwników?
Na ten moment w zasadzie ta mapa jest do zagrania przez tylko jedną, konkretną liczbę graczy. Strzelam na jakieś 3-4. Bo poniżej tego poziomu jest zbyt trudno, a powyzej zbyt łatwo.
Z takim systemem by też można grać nawet single player

Ale faktycznie mapa to nie jest nic wybitnie niesamowitego i wyróżniającego się... A coś takiego trzeba stworzyć dla mapki 'multiplayer' teraz, bo dla innych nikomu się nie będzie chciało nawet drużyny szukać.
Ale przykładowo - grałem np kiedyś w mapkę która była dokładną kopią Black Temple z WoW'a, z modelami, spellami z WoWa, i w pełni oskryptowanymi encounterami z TBC. Żeby stworzyć świetną mapę MP... Według mnie potrzeba właśnie tego "czegoś'', co by dało smak nowości.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Teren nie jest zły - terenu po prostu nie ma.
Mapa jest ledwo zaczęta i wygląda to tak jakbyś wrzucił na forum coś, co zrobiłeś w 20-30 minut.
Dużo pracy przed Tobą, jeśli chcesz aby coś z tego wyszło.

Przed głosowaniem w ankiecie się jeszcze wstrzymam, bo obecnie wychodzi z tego mocne 0.2/10.
ALWAYS ANGRY, ALL THE TIME!!
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dziękuję za opinię nad wszystkim popracuję ale nie obiecuję że uda mi się zrobić skale leveli bossów, ale mam inny problem kiedy tylko tworzę własną jednostkę z model z poza blizzarda wyskakuje błąd że nie udało się wczytać modelu
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Po zaimportowaniu modelu zapisz mapę, najlepiej wyłącz i włącz znowu i wtedy spróbuj
Ten post był edytowany -259638 raz(y) ostatnio edytowany przez Axator: Za 3 pojutrze, 29:89
Find
Reply }}}
Podziękowanie od: Martinez
Okazało się że jestem nienormalny i przypadkowo do modelu dawałem teksturę O matko
Ja nie wiem nic , to zaraźliwe 
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.