• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eternal Darkness
No no, Shadow jak zwykle robi arcydzieła przy robieniu terenów Uśmiech

Micek na kiedy sugerujesz będziesz miał już ten swój projekt wydany bo z przyjemnością bym w niego pograł.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ciężko powiedzieć, mój stan pracy to jakieś 15%, Shadowowi idzie o wiele lepiej bo prawie wszystkie główne lokacje poniżej 40 levelu są już gotowe Uśmiech
Osobiście nie ruszyłem jeszcze zdolności bohaterów chociaż prawie wszystkie systemy pod zdolności gotowe, więc myślę że jak najdzie mnie tik to będę robił minmalnie 5 dziennie. (czyli w miesiąc powinienem ogarnąć wszystkie mniej skomplikowane)
Do tego dochodzą przeciwnicy o różnych parametrach, przedmioty, questy i rozmowy z npc i parę drobiazgów takich jak pvp, craftsystem, jakieś mniej ważne systemy.
Parę rzeczy chcę przebudować bo znalazłem ciekawsze i bogatsze rozwiązania. No i nie zapominajmy o balansie.

Nic nie chcę obiecywać ale jakaś bieda alfa może na lato Uśmiech
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
@Odświeżam

Trzeba by trochę popchnąć ten projekt do przodu, więc biorę się za robotę.
(Skrzynka piwa zakupiona to teraz robota będzie łatwiejsza xD)

Na rozgrzewkę updatuję I post(będę to robił na bieżąco). Od teraz wszystkie informacje ważniejsze pojawią się tam.
Zmieniłem też nazwę Tematu!

Szukam kogoś kto by pomógł mi za jakieś 3-4 miesiące i wykonał parę modeli broni/hełmów/tarcz(Stachu? Duży uśmiech).
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Może jakiś screen :3 Czekam z niecierpliwością.
"Strach, ubóstwianie, zachwyt. To wszystko słuszne reakcje." ~ Aurelion Sol : Architekt Gwiazd
[Image: latest?cb=20160315131038&path-prefix=pl]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jasne Micek, daj znać co i jak na PW Oczko

Dobrze że wznawiasz projekt.
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.