Forum jest aktualnie zamknięte.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TWORZENIE RASY - GŁOSOWANIE
Hej, zgodnie z regulaminem konkursu, czas na głosowanie. Myślę, że nie ma co się rozpisywać i zwyczajnie każdy niech napisze czyją rasę wybiera. Może napisać sam nick twórcy, uzasadnienie nie jest konieczne. Nie daję ankiety, aby głosowanie nie budziło wątpliwości :)
Tak jak pisałem, nowe osoby na forum proszę o wstrzymanie się od oddania głosu, jeżeli chcecie ocenić daną rasę, proszę o zrobienie tego w temacie danego projektu :)
Co do nagrody, to zwycięzca dostanie kod karty BN, zaznaczam, że z przyczyn mojego ograniczonego czasu mogę się opóźnić o dzień lub dwa, dlatego będę wdzięczny za wyrozumiałość. Pozdrawiam i życzę powodzenia ::)

PS
Ja wstrzymuję się od głosu :)

UWAGA: Każdą osoba oddająca głos, może głosować tylko raz. Posty edytowane nie będą brane pod uwagę!
Odpowiedz
Ja głosuję na rasę Stacha :D
Odpowiedz
LordStachu
ALWAYS ANGRY, ALL THE TIME!!
Odpowiedz
Axator (poza tym nie będę głosował na samego siebie).
Odpowiedz
Axator
Odpowiedz
Modelowanie i texturowanie to to czego nie nauczyłem się przez całą moją zabawę z edytorem.
Pomimo tego iż jestem bardziej matematykiem niż humanistą.
Bardziej imponuje mi rasa stworzona przez Stacha.
Odpowiedz
Myślę, że dziś o 24 ogłosimy wyniki głosowania :)
Odpowiedz
Stachu
Odpowiedz
Głosowanie dobiegło końca. Pozostaje mi tylko pogratulować Stachowi wygranej, a także Axatorowi za udany projekt :) Ze Stachem skontaktuje się PW w celu uzgodnienia szczegółów nagrody. Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim którzy na mnie zagłosowali dzięki Wam jestem zwycięzcą :D.

Pragnę podziękować również Axatorowi za sportową rywalizację i pogratulować drugiego miejsca (choć ostatniego :)).

Wszystkim goblinom życzę powodzenia w następnych forumowych konkursach. Jeśli jednak ktoś będzie chciał zrobić może jakąś kampanię/mapę moją rasą konkursową to ma wolną rękę :).

Jeszcze raz dziękuję za wygraną wooop wooop!! :D
Odpowiedz
Gratulacje :D Może i mam ostatnie miejsce ale czuję się jakbym był na podium :D
Odpowiedz
Trzeba w przyszłości pomyśleć nad jakimś wyróżnieniem za drugie miejsce :)
Odpowiedz
Sam w przyszłości ogarnę jakiś konkursik :D

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości