• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Osiągnięcia!
Hej
Dzisiaj rusza już dawno zapowiadany i od dawna wyczekiwany system osiągnięć.
Jest on w dosyć wczesnej fazie zaawansowania i będzie w przyszłości rozwijany. Wszelkie sugestie miło widziane Uśmiech

Osiągnięcia przyznawane będą za m.in pisanie poradników, zajmowanie podium w forumowych konkursach, czy za zdobywane punkty reputacji. Pełna lista osiągnięć znajduje się TUTAJ
Gdy ktoś zdobędzie jakieś osiągnięcie, to jest ono potem wyświetlane w profilu i przy jego postach, możecie już zobaczyć efekty przy tym poście, jak i przy niemalże każdym na forum.
Przy postach wyświetlanych jest maksymalnie 8 osiągnięć(co się prawdopodobnie zmieni). Te które są wyświetlane można wybrać w ustawieniach profilu.

Niektóre osiągnięcia będą dodawane ręcznie przez administrację. Dlatego też jeżeli spełniasz wymagania jakiegoś osiągnięcia, a jeszcze go nie dostałeś to napisz na PW do mnie lub do dowolnego członka administracji.
Autorem ikonek osiągnięć jest nasz forumowy modeler i grafik - LordStachu, za co serdecznie mu dziękuję Uśmiech

I no, to chyba tyle. Czekam na wszelkie opinie i sugestie.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ikonki wyglądają bardzo fajnie. Tylko za dużo oczywistości jest podawane.
100 postów przecież widać, że ktoś ma 100 postów czy tam więcej.
Tak samo reputacja.

Co do konkursów, powinny być osiągnięcia z nazwą konkursu. Tak jak to jest na hive.
Zapewne fakt ze trzeba by robić 3 rodzaje ikonek do każdego konkursu jest trochę męczący.
No ale lepiej by to wyglądało zapewne.
Dla konkursy rasy to by była dobra ikonka Brąz/srebro/złoto
[Image: Editor_Multiple_Units.png]

Fajnie by było adekwatnie z projektami, ale Lider Większego Projektu też jest ok.
Za ukończenie projektu który by był znany na online powinno być imienne osiągnięcie.

W sumie to nie mam pomysłu jakie można by dodać inne osiągnięcia, ale jak na coś wpadnę to się odezwę na priv lub tutaj.
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Oj tak, ale chodzi o podkreślenie... Chociaż...
Ostatecznie można by wprowadzić osiągnięcia tylko za np 500 czy 1000 postów. Bo to miałby mało kto.
Z customowymi osiągnięciami za konkursy, czy poszczególne projekty.. Jasne, ale trzeba do tego zrobić grafiki. I te grafiki powinny być wykonane w tym samym stylu... Tj chyba tylko Stachu by mógł je robić, a on już i tak zrobił ich bardzo dużo.
No ale, Stachu, chciałoby Ci się dalej w to bawić?
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak najbardziej! Uśmiech uważam że świetnie by to urozmaiciło nasze forum więc tak jak Jarvin napisał jeśli macie jakieś pomysły na inne osiągnięcia to piszcie śmiało. 
Co do pomysłu Miecia to zgadzam się z Tobą. Zrobimy różnorodne osiągnięcia za zwycięstwa w konkursach ale najpierw musimy mieć więcej niż ten konkurs na rasę. Powiedzmy jak Wrath ogłosi nowy konkurs na forum i zwycięzca zostanie ogłoszony wówczas pomyślimy i zmienimy ikony osiągnięć za konkurs adekwatny do jego rodzaju ale jak narazie to zostawię tę ikonkę konkursową jak jest Uśmiech.
Jakieś inne sugestie? komentarze? Piszcie bo w końcu to robimy i dla Was.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja miałem 2 w konkursie xD - http://www.goblinfactory.pl/showthread.php?tid=324

Za ukończenie projektu powinno być oznaczenie, bo bardzo dużo projektów widziałem, rzadko w jakiś grałem bo nie został ukończony, a taki projekt może założyć każdy.

I generalnie mnie się to podoba, zawsze lubiłem pozdobywać jakieś osiągnięcia Duży uśmiech
"Zobaczmy. Nikt mnie nie widzi. Wszystko będzie ujawnione. Cała sala, szuka ciała"
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.