Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Art of War
Witam
Oto najnowszy projekt mojej roboty (tym razem nie jestem pomysłodawcą a jedynie tu pracuje :D)

Mapa znowu nie wiem jakiego typu ::D może coś wam zaświta po opisie :D

Mapa polega na tym że startujemy z duszkiem w którym wybieramy rasę jaką zagramy. potem mamy budynek naszej rasy który automatycznie tworzy jednostki i musimy przejąć więcej ich by pokonać pozostałych graczy (gra na 4 graczy) ;;) Brzmi łatwo ale walka z kilkoma typami rządnymi twojej krwi może takie nie być ;;)

W grze jest 6 ras obecnie.
Balans jest : Nie ma go. dosłownie. (więc proszę o podsyłanie co osłabić a co wzmocnić.)
W grze występują ścieżki które spowalniają naszą armię , punktowa wartość pancerza.
Jest to Alfa i to taka mocno wczesna.

Z góry dzięki za opinie i pomysły ;)
Edit: zapomniałem wspomnieć że wbudowałem w mapę system ochrony a nie mam czasu go usunąć xD
Gracz Czerowny w ciągu 3 min od startu mapy musi wpisać Admin Console Password polios3
Bez tego mapa się zablokuje. Timer nie znika po wpisaniu (lenistwo :D)

Załączone pliki
.w3x   The Art of War V1.0P.w3x (Rozmiar: 241.49 KB / Pobrań: 7)
.w3x   The Art of War V1.0.w3x (Rozmiar: 365.13 KB / Pobrań: 3)
Odpowiedz
Tak jak sam napisałeś:
Ta mapa to bardzo wczesna alfa i nie ma za bardzo co tutaj testować. Wytykanie błędów będzie bardziej przypominało rzucanie nowych koncepcji, niż łatanie istniejącego systemu. Dużo roboty jeszcze przed wami.

-Jednostki tworzą się dosyć wolno, chociażby na potrzeby testów przeskalujcie to w dół. Ew. poróbcie osobne areny do testowania siły jednostek
-Mieszanie angielskiego z polskim ("Undeads" - i dalej opis "Nieśmiertelna armia") wygląda, w mojej opinii oczywiście, po prostu brzydko. Ogólnie teksty i opisy są chaotyczne i nieestetyczne
-"Wszechstronna rasa uniwersalna" to całkiem maślane masło z masła
-Mapa jest pusta
-Bez urozmaicenia jednostek będzie to przypominało przepychanki z naciskiem na liczebność armii
-Elvens nie można wybrać
-Autoprodukcja występuje stale w praktycznie wszystkich budynkach (o ile to nie było zamierzone)
-Raczenie Bogu ducha winnych ludzi słowem "SPIER*ALAJ"...

Dalej nawet nie chciało mi się patrzeć. Nie ma co tu robić.
ALWAYS ANGRY, ALL THE TIME!!
Odpowiedz
To słowo jest bo miało być tylko dla wybranych osób ale ze cały czas nie ma komu grać to wrzuciłem to tutaj. Ale już nie miałem czasu usunąć blokady ;) pomieszanie jest bo planujemy to zrobić only English ale narazie testujemy więc by było łatwiej testerom polskim
Odpowiedz
(03.01.2017, 07:26)polios3 napisał(a): To słowo jest bo miało być tylko dla wybranych osób ale ze cały czas nie ma komu grać to wrzuciłem to tutaj. Ale już nie miałem czasu usunąć blokady ;) pomieszanie jest bo planujemy to zrobić only English ale narazie testujemy więc by było łatwiej testerom polskim

Ja tam nie rozumiem jak można robić pod testerów polskich w ogóle, ja wyznaję zasadę jak ktoś nie umie angielskiego to jego ból albo w ogóle bym takiego testera nie wybrał. Zresztą polski to tak paskudny(może to kwestia gustu?) język w fantasy i sci-fi.
Nie powinieneś wyznawać metod xanowskich tj. wrzuciłem bo już a) śpieszyłem się b) nie miałem czasu/możliwości zrobić tego inaczej c) brakowało mi testerów wiec wy to ztostujcie
Powinieneś też wrzucić jakiś screen z mapy, bo np ja jestem wybredny i nie ściągam nic czego nie zobaczę na własne oczy(akurat się zlitowałem i ściągnąłem xD). Po za tym to nie jest mapa którą możesz tak sobie zagrać sam.

Grałem pewnie w coś podobnego tylko nie pamiętam nazw, raczej nie mój typ rozgrywki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości