• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakiej przeglądarki internetowej używacie? :)
Język 
A więc tak jak w tytule. Ja osobiście używam Mozilli Firefox. Kiedyś używałem Google Chrome'a, ale porównałem obie przeglądarki i okazało się, że Mozilla jest lepiej zooptymalizowana niż Chrome i szybciej działa Duży uśmiech
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Zależnie co mi się kliknie na pasku - Firefox lub Chrome. Nie widzę bądź nie odczuwam znacznej różnicy w działaniu przy +/- 15 otwartych kartach.
Mrok jak...
Reply }}}
Podziękowanie od:
Amatorka... tylko google ultron  Podejrzany

[Image: a99.png]
[Image: image.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja korzystam z Opery, bo najbardziej mi podpasywała pod względem technologicznym. Mozilli używałem wcześniej, ale zaczęła strasznie zamulać i wyskakiwały wszędzie jakieś reklamy (mimo, że mało co pobierałem). A do przeglądarki od Google zawsze miałem jakąś nieuzasadnioną niechęć Oczko
Reply }}}
Podziękowanie od:
Kiedyś chrome ale odkąd zacząłem używać linuxów to już tylko chromium lub firefox. Coraz mniej lubię produkty takich wielkich firm jak Google które mogą wiedzieć praktycznie wszystko, przez to właśnie firefoxy linuxy ubuntuPhone i inne hipsterki
Shadow. Shadow in the world is like the water on Earth - is a greater part of it. And people cling to the land - light without which die.

[Image: rrGaPK4.gif]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja również używam Firefoxa.
Zgadzam się czasami mi zamuli z raz czy dwa ale to chyba przez naotwierane taby Wowwiki :p wiecie tam co chwila jakieś filmiki-reklamy się włączają.
Dodatkowo do Firefoxa używam addonów obowiązkowych jak cookie destroyer i adBlocker dzięki temu nie muszę się martwić o prywatność i wyskakujące dodatkowe okienka.
Reply }}}
Podziękowanie od:
Ja Chrome używam ze względu na szybkość wygodę i przejrzystość. Z Firefoxem miałem problemy z wydajnością.
"Lepiej być szczęśliwym w tym życiu, niżli mieć nadzieję na szczęście w następnym."
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.