• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dark's Spell Factory
Gwiazdka 
Witam, witam i cześć. To ja Dark Destroyer i chciałbym przedstawić wam moją fabrykę zaklęć.
Jak możecie się domyślić, produkuję tu zaklęcia (ew. systemy), więc możecie je u mnie zamawiać pisząc:

- Nazwa zaklęcia (ew. systemu).

- Działanie zaklęcia (na czym polega; do czego służy; co robi?).

- Zasięg działania.

- Rodzaj (bohaterskie lub zwyczajne).

- Sugerowane typ kodu (domyślnie piszę w vJassie; ale możecie mi sugerować?).

- Ilość poziomów.

- Dodatkowe uwagi.

Zasady:

- Zaklęcia wykonywane są w kolejce.

- W jednym poście możesz zamówić tylko 1 zaklęcie lub 1 system.

- Nie pisać postów o innym znaczeniu niż zamówienie.

- Zaklęcia wykonuję max do 2 tygodni (od zaczęcia nad nim pracy), a jeśli termin się przedłuży  - poinformuję was.

- Jeśli zamówisz drugie zaklęcie lub system jeśli jeszcze nie skończyłem realizować poprzedniego zostanie ono dodane do kolejki, lecz jeśli zamówisz trzecie zostanie ono anulowane!

- Ewentualne uwagi pisać do mnie na Shoutboxie w trybie prywatnym lub na forumowym PW.

- Jeżeli uznam, że zaklęcie lub system są zbyt skomplikowane, aby zaimplementować je do Warcrafta 3, poinformuję cię.

- Każdy kto nie trzyma się zasad nie będzie mógł składać zamówień, aż go z owej kary zwolnię.

A więc to tyle z gadania, teraz możecie składać mi zlecenia, które z chęcią zrealizuję.
Pozdrawiam Uśmiech

[Image: Work-_Order-_Management.png]

WYKONANE ZAKLĘCIA:

WYKONANE SYSTEMY:

W TRAKCIE TWORZENIA:
         - Runiczne skupienie dla Martineza
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Coś ci sie nie powodzi chlopie
a zeby nie lamac zasad to poprosze zaklecie które wstrzymuje prace budynku
(coś jak umiejetnosc frost wyrma ale jako zaklecie bohatera, ale nie pasywka
1 poziom, zaklecie bohaterskie, nazwa to zamrozenie, zasieg to taki ze trzeba podejsc
"Jamesie Raynorze... Zwiastuję nadejście zagłady..."
"Udało mi się przeniknąć przyszłość... Ale ukazała się jedynie... nicość..."
"I choć sprawiedliwość nakazuje by poniosła karę za swe winy, tylko ona może nas ocalić..."
-Zeratul
Reply }}}
Podziękowanie od:
- Runiczne Skupienie 

- to złożone zaklęcie, składające się z dwóch części. Skupienia i szarży.
Na początek, po użyciu umiejętności: nasz bohater, przez 2 sekundy stoi nieruchomo (anim) przygotowując skill
W trakcie skupienia - ładuje swoje ostrze, co sprawia, że zaczyna ono świecić, i dostaje bonus do następnych dwóch ataków. Kolejno +75/115/165 co poziom. Następnie, rozpoczyna się szarża, trwająca 4 sekundy, wybieramy bohaterowi wrogi naziemny cel, po czym zwiększa się jego prędkość ruchu do maxymalnej 360 i zmienia się animacja na czas biegu i ataku. Jeśli w przeciągu 4 sekund nie dobiegnie do celu, czar się kończy, jeśli zaś wybierzemy drugi cel, po pierwszym ataku, dostajemy nowe 3 sekundy (bez tamtych 4)
dodatkowo. po przygotowaniu skupienia, jeśli chcemy gdzieś pójść (bez ataku) nasza szybkość jest zmniejszona o 40%

Od 2 poziomu skilla, na ataki nakładają się głębokie rany (taka nowa premia) podobne do trucizny
działa przez 10 sekund, co 2 zadaje 8 dmg, zmniejsza działania lecznicze o 50%, 
regeneracja zdrowia jest zmniejszona do 0

- zasięg : 1000
jest to odległość, z której może maxymalnie zacząć "szarżować" do wroga podczas skilla.

- rodzaj: Bohaterskie, 3 poziomowe.

- dodatkowe uwagi
Jeśli chodzi o (anim) jest to miejsca na animacje, możesz dać zwyczajną, chcę tylko mieć możliwość
zamiany jej później, w tamtym miejscu.

Krótko, skupia się - biegnie do 2 wrogów, ciosy są wzmocnione. Pamiętaj też, że nie można użyć 2 razy wzmocnionego ataku na jednym wrogu. Jeśli mi go zrobisz, pokaże ci, jak będzie wyglądała finalna wersja z bohaterem Duży uśmiech
Mam nadzieje, że dasz radę, jak coś pisz na pw
Reply }}}
Podziękowanie od:
- Losowe multi Fairy Combo

- Wyciąga pierwiastek z obecnej godziny w grze i rozkłada ją na czynniki pierwsze a następnie losuje liczbę od jeden do pięć i na jej podstawie generuje efekt:
Dla liczby 1: https://www.youtube.com/watch?v=Tt7sZsz8qms jak na tym filmiku, jako że nie widać tutaj efektu właściwego: pierwiastek z obecnej godziny * 1000 obrażeń od (losowa przyczyna) na każdą jednostkę w zasięgu(pierwiastek z obecnej godziny * pi)
Dla liczby 2: https://www.youtube.com/watch?v=pGMVHjG1tfM czar ma niszczyć tylko obiekty które serce castującego uważa za złe, zasięg = 30000
Dla liczby 3: https://youtu.be/PfWT-N-fqYY?t=152 w skrócie kóła w niebie z których spadają świetliste kamienie(no, coś w tym stylu) bardzo mordercze zasięg losowy od 1000 do 10000
Dla liczby 4: https://youtu.be/S9MqqqcJp44?t=125 iluzja widoczna tylko przez target - wydaje się mu że unosi się nad ziemią, po czym widzi mostrum chcące go zjeść(albo ugryźć?)
Dla liczby 5: http://vignette4.wikia.nocookie.net/fair...ime%29.jpg tutaj nie mogłem znaleźć żadnego materiału: w momencie stastowania na sojusznicze jednostki spell sprawdza czy serca targetów są czyste i zjednoczone ze sobą a jeżeli odpowiedź jest twierdząca to tworzy nad nimi sferę jak z obrazka i zamraża(tj 'znika'), po czym je odmraża
- Zasięg działania różny
- Bardzo bohaterskie
-
- 17
- Ikonką może być znak zapytania

Dzięki!
Reply }}}
Podziękowanie od:
No mordko, co z tym skilem?
Reply }}}
Podziękowanie od:
UWAGA !!

Dla wszystkich, którzy oczekują na zlecenia chciałbym przekazać im informację.

Ostatnio realizowałem inne zlecenie dla pewnego użytkownika forum i przez to nie miałem czasu na wykonanie tych zaklęć.

Chciałbym was szczerze przeprosić i przekazać, że zaklęcia zostaną wykonane w najbliższym czasie.

Miłego wieczoru Uśmiech
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.