• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dark's Spell Factory [ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA]
Gwiazdka 
Witam, witam i cześć. To ja Dark Destroyer i chciałbym przedstawić wam moją fabrykę zaklęć.
Jak możecie się domyślić, produkuję tu zaklęcia (ew. systemy), więc możecie je u mnie zamawiać pisząc:

- Nazwa zaklęcia (ew. systemu).

- Działanie zaklęcia (na czym polega; do czego służy; co robi?).

- Zasięg działania.

- Rodzaj (bohaterskie lub zwyczajne).

- Sugerowane typ kodu (domyślnie piszę w vJassie; ale możecie mi sugerować?).

- Ilość poziomów.

- Dodatkowe uwagi.

Zasady:

- Zaklęcia wykonywane są w kolejce.

- W jednym poście możesz zamówić tylko 1 zaklęcie lub 1 system.

- Nie pisać postów o innym znaczeniu niż zamówienie.

- Zaklęcia wykonuję max do 2 tygodni (od zaczęcia nad nim pracy), a jeśli termin się przedłuży  - poinformuję was.

- Jeśli zamówisz drugie zaklęcie lub system jeśli jeszcze nie skończyłem realizować poprzedniego zostanie ono dodane do kolejki, lecz jeśli zamówisz trzecie zostanie ono anulowane!

- Ewentualne uwagi pisać do mnie na Shoutboxie w trybie prywatnym lub na forumowym PW.

- Jeżeli uznam, że zaklęcie lub system są zbyt skomplikowane, aby zaimplementować je do Warcrafta 3, poinformuję cię.

- Każdy kto nie trzyma się zasad nie będzie mógł składać zamówień, aż go z owej kary zwolnię.

A więc to tyle z gadania, teraz możecie składać mi zlecenia, które z chęcią zrealizuję.
Pozdrawiam Uśmiech

[Image: Work-_Order-_Management.png]

WYKONANE ZAKLĘCIA:

WYKONANE SYSTEMY:

STATUS:
 Zamknięte do odwołania
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:
Coś ci sie nie powodzi chlopie
a zeby nie lamac zasad to poprosze zaklecie które wstrzymuje prace budynku
(coś jak umiejetnosc frost wyrma ale jako zaklecie bohatera, ale nie pasywka
1 poziom, zaklecie bohaterskie, nazwa to zamrozenie, zasieg to taki ze trzeba podejsc
Ja, wasz Pan i Bóg.
Reply }}}
Podziękowanie od:
- Runiczne Skupienie 

- to złożone zaklęcie, składające się z dwóch części. Skupienia i szarży.
Na początek, po użyciu umiejętności: nasz bohater, przez 2 sekundy stoi nieruchomo (anim) przygotowując skill
W trakcie skupienia - ładuje swoje ostrze, co sprawia, że zaczyna ono świecić, i dostaje bonus do następnych dwóch ataków. Kolejno +75/115/165 co poziom. Następnie, rozpoczyna się szarża, trwająca 4 sekundy, wybieramy bohaterowi wrogi naziemny cel, po czym zwiększa się jego prędkość ruchu do maxymalnej 360 i zmienia się animacja na czas biegu i ataku. Jeśli w przeciągu 4 sekund nie dobiegnie do celu, czar się kończy, jeśli zaś wybierzemy drugi cel, po pierwszym ataku, dostajemy nowe 3 sekundy (bez tamtych 4)
dodatkowo. po przygotowaniu skupienia, jeśli chcemy gdzieś pójść (bez ataku) nasza szybkość jest zmniejszona o 40%

Od 2 poziomu skilla, na ataki nakładają się głębokie rany (taka nowa premia) podobne do trucizny
działa przez 10 sekund, co 2 zadaje 8 dmg, zmniejsza działania lecznicze o 50%, 
regeneracja zdrowia jest zmniejszona do 0

- zasięg : 1000
jest to odległość, z której może maxymalnie zacząć "szarżować" do wroga podczas skilla.

- rodzaj: Bohaterskie, 3 poziomowe.

- dodatkowe uwagi
Jeśli chodzi o (anim) jest to miejsca na animacje, możesz dać zwyczajną, chcę tylko mieć możliwość
zamiany jej później, w tamtym miejscu.

Krótko, skupia się - biegnie do 2 wrogów, ciosy są wzmocnione. Pamiętaj też, że nie można użyć 2 razy wzmocnionego ataku na jednym wrogu. Jeśli mi go zrobisz, pokaże ci, jak będzie wyglądała finalna wersja z bohaterem Duży uśmiech
Mam nadzieje, że dasz radę, jak coś pisz na pw

Mój pies ma na imię Gustaw 
Reply }}}
Podziękowanie od:
- Losowe multi Fairy Combo

- Wyciąga pierwiastek z obecnej godziny w grze i rozkłada ją na czynniki pierwsze a następnie losuje liczbę od jeden do pięć i na jej podstawie generuje efekt:
Dla liczby 1: https://www.youtube.com/watch?v=Tt7sZsz8qms jak na tym filmiku, jako że nie widać tutaj efektu właściwego: pierwiastek z obecnej godziny * 1000 obrażeń od (losowa przyczyna) na każdą jednostkę w zasięgu(pierwiastek z obecnej godziny * pi)
Dla liczby 2: https://www.youtube.com/watch?v=pGMVHjG1tfM czar ma niszczyć tylko obiekty które serce castującego uważa za złe, zasięg = 30000
Dla liczby 3: https://youtu.be/PfWT-N-fqYY?t=152 w skrócie kóła w niebie z których spadają świetliste kamienie(no, coś w tym stylu) bardzo mordercze zasięg losowy od 1000 do 10000
Dla liczby 4: https://youtu.be/S9MqqqcJp44?t=125 iluzja widoczna tylko przez target - wydaje się mu że unosi się nad ziemią, po czym widzi mostrum chcące go zjeść(albo ugryźć?)
Dla liczby 5: http://vignette4.wikia.nocookie.net/fair...ime%29.jpg tutaj nie mogłem znaleźć żadnego materiału: w momencie stastowania na sojusznicze jednostki spell sprawdza czy serca targetów są czyste i zjednoczone ze sobą a jeżeli odpowiedź jest twierdząca to tworzy nad nimi sferę jak z obrazka i zamraża(tj 'znika'), po czym je odmraża
- Zasięg działania różny
- Bardzo bohaterskie
-
- 17
- Ikonką może być znak zapytania

Dzięki!
Reply }}}
Podziękowanie od:
No mordko, co z tym skilem?

Mój pies ma na imię Gustaw 
Reply }}}
Podziękowanie od:
UWAGA!

Fabrykę zamykam do odwołania.

Ci co czekają na zaklęcia prędzej czy później je dostaną (napewno).

~DD
[Image: Intro_S.png]
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.