• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mapa (Rasy)Wojna o Pierścień
Witam, to jest mój pierwszy projekt. Proszę o wyrozumiałość.

Robię mapę która podmienia rasy standardowe na Rasy Władcy Pierścieni.
Rasy będą takie:
Ludzie- Gondor
Orkowie- Mordor
Nieumarli - Ludzie Zachodu
Nocne Elfy - Elfy
Mogą zmienić się Rasy podczas pracy np: Isengar na Gobliny itp.

Jednostki Mordor:

Niewolnik - robotnik
Najeżdża- Wojownik
Łucznik - łucznik
kawaleria?- Czarni Rycerze?
Jednostka Specjalna- Troll, Pierwotny Smok
Jednostka Latająca - Skrzydlata Bestia

Bohaterowie:
Nazgul
Troll Bojowy?

?- mogą ulec zmianie.

Attached Files Thumbnail(s)

Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jesteś pewien że nie lepiej by było wywalić ISENGARD i zamiast tegondać np. Rhun czy Krasnoludy?
Jako że robisz to na custom mapce to w sumie nie musisz się tylko do 4 ras ograniczać.
No i może coś więcej napiszesz?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
No wlasnie
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dodałem trochę informacji.

(22.03.2017, 18:03)Jarvin Wrote: Jesteś pewien że nie lepiej by było wywalić ISENGARD i zamiast tegondać np. Rhun czy Krasnoludy?
Pomyśle nad twoją propozycją(Zmiana rasy).
(22.03.2017, 18:03)Jarvin Wrote: Jako że robisz to na custom mapce to w sumie nie musisz się tylko do 4 ras ograniczać.
Kiedy się nauczę robić wyzwalacze to powiększę o dodatkowe rasy.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Dużo żeś nie powiedział Oczko
jako kawalerie u mordoru dałbym jeźdźców wargów.(orkow w sensie)
bohaterow mozesz dac:
nazgul
dowodca orkow
rzecznik saurona(the mouth of the sauron)
jak chcesz to moge jeszcze pokminić bo władce pierścieni, hobbita niedokończone opowieści i resztę książek z uniwersum tolkiena przeczytałem około pierdyliard razy Oczko
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Jak rozumiem to twój pierwszy projekt ever? Życzę powodzenia Uśmiech
[Image: bJdR3wb.jpg]
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Cześć. Sam kiedyś chciałem w edytorze WC3 zrobić coś podobnego osadzonego w uniwersum Tolkiena. Mam nadzieję że projekt ma się dobrze (chętnie zagram w ów twór). Życzę powodzenia i z pewnością jeszcze tutaj zajrzę kiedy odkopię kilka modeli z tolkienowskiego świata może je wykorzystasz, a może nie. Trzymaj się.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
[Image: 6I1TnAW.png]

aha xD no to raczej dupa będzie a nie projekt
Sam bym zrobił coś takiego, ale jakimś zapalonym fanem władców pierścieni nie jestem :/
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Władcy a nie Władców
01110001011110001110011
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
pamiętam jak w podstawówce dyskutowałem z panią od polskiego, że mówi się Władców Pierścieni, a nie władcy,
i ona musiała mi udowadniać że się mylę Duży uśmiech
I nawet wiem czemu tak myślałem. Bo po 1 primo, bohater nosił 1 pierścień, a nie 10 jak jakiś mandaryn z żelaznego człowieka.
A po 2 primo ten pierścień chciało kilka osób, więc skojarzyłem że to "władcy pierścieni"
No i nawyk pisania "władców" został mi do teraz.
+ jak mówię na przykład chińskie baje, to też wiadomo o co chodzi, więc się nie czepiać xd
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Mandaryn mnie rozbroił, dawno już tego słowa/określenia/tytułu nie słyszałem. Co do "Władców Pierścieni" w prawdzie było ich kilku, ale to nadal "Władca Pierścieni". "Jeden by wszystkimi rządzić, jeden by wszystkie odnaleźć, jeden by wszystkie połączyć w krainie Mordor gdzie zaległy cienie". Władca Pierścieni - Sauron (pomijamy Celebrimbor'a bo to długa historia) w rzeczy samej je wykuł toteż jest ich władcą (fakt tego, że pierścień władzy ma tak jakby własną wolę też pomijamy).
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
(10.11.2017, 18:21)Martinez Wrote: [Image: 6I1TnAW.png]

aha xD no to raczej dupa będzie a nie projekt
Sam bym zrobił coś takiego, ale jakimś zapalonym fanem władców pierścieni nie jestem :/
Dlaczego dupa?
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Bo zapał moderów ostatnimi czasy jest dosyć niski. Więc jak już się zabierasz za projekt, a
nie ogarniasz wyzwalaczy to trochę słabo.

A w ogóle co tak wbijasz po pół roku?
Jak stoisz z tym całym projektem?
Jak coś masz to chętnie bym ocenił ;p oczywiście jako laik, którego
wiedza kończy się na hobbicie i filmowej trylogii.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:
Śródziemie obcym mi nie jest więc zawsze mogę pomóc oczywiście jeśli pomocy byś potrzebował. Ew. jeśli byś zaaprobował współpracę moglibyśmy postawić ten projekt od nowa z większą liczbą innowacji itd.
Find
Reply }}}
Podziękowanie od:

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Silnik forum - © MyBB - Styl forum - iAndrew, grafika - Kithraya, Midas, Bezifabr, Blizzard Entertainment

O NAS
Goblin Factory to założone w grudniu 2013 roku forum moderów Warcraft 3 wspólnym wysiłkiem dwóch osób - Scaraba, i WrathaAmona. Celem ich było stworzenie czegoś na wzór starego arcane.pl - miejsca, w którym osoby które wciąż tworzą coś do Warcrafta mogą się spotkać, porozmawiać, zaprezentować swoje dzieła, zapytać o rozwiązanie różnych problemów itd. 22 czerwca 2014 roku Goblin Factory został przeniesiony na nowy silnik, i nowy hosting, a obecnie jest już największym i najpopularniejszym polskim forum dotyczącym Warcrafta 3.